کد خبر : 82117

پنالتی استقلال از پنجره هواپیما هم معلوم بود

پنالتی استقلال از پنجره هواپیما هم معلوم بود

مربی اسبق استقلال گفت: با این اشتباه داوری شرایط خیلی سختی برای استقلال رقم خورد چون می‌توانست در این بازی با کسب پیروزی با شرایط بهتری راهی تبریز شود.

علی چینی، بازیکن و مربی اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان اظهارداشت: بازی خوب و جانداری را شاهد بودیم. هر دو تیم تقریباً به یک اندازه روی دروازه هم موقعیت خلق کردند که البته قبل از بازی هم پیش بینی می‌شد یک فوتبال زیبا را از دو تیم تهاجمی‌لیگ شاهد باشیم.

وی ادامه داد: استقلال بیشتر در ابتدای نیمه اول و در طول نیمه دوم صاحب توپ و میدان بود و به نظر نمی‌رسید که در خانه حریف بازی می‌کند. من درباره بازی قبلی استقلال هم گفتم که قدرت مالکیت توپ بازیکنان استقلال خوب است اما غیبت بازیکنان محروم تا حدی باعث شد ناهماهنگی‌هایی در تیم دیده شود.

مربی سالهای گذشته استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه زبیر نیک نفس نتوانست آنطور که باید و شاید در خط هافبک کمک کند. شاید برای همین هم تعویض شد. از سوی دیگر غیبت محبی در این بازی به چشم آمد چون سجاد شهباززاده نتوانست آنچنان که باید و شاید در کار هجومی به خط حمله کمک کند گرچه مطهری تلاشش را کرد.

چینی اضافه کرد: جدا از همه این مسائل متاسفانه باز هم ساپینتو و تیمش چوب اشتباهات داوری را می‌خورند. در صحنه برخورد توپ به دست بازیکن مس کاملا مشخص بود که داور باید پنالتی بگیرد اما به هر دلیلی که داور نتوانست این صحنه را ببیند از آن چشم پوشی کرد. اگر کمک داور ویدیویی داشتیم قطعاً می‌توانستیم شاهد یک پنالتی به سود استقلال باشیم اما کمبود امکانات و عدم تجهیز استادیوم‌ها به سیستم کمک داور ویدیویی باز هم استقلال را متضرر کرد.

وی افزود: درباره این خطای دست باید گفت اینقدر برخورد دست بازیکن مس رفسنجان به توپ واضح بود که آن را می‌شد از پنجره هواپیما هم دید. اما به هر حال این مساوی می‌تواند شرایط استقلال را در ادامه سخت‌تر کند. چون اگر دو امتیاز دیگر هم می‌گرفت حالا به جای ۲۷، استقلال ۲۹ امتیازی می‌شد و با خیال راحت به استقبال آخرین بازی دور رفت میرفت.

چینی در پایان یادآور شد: شرایط خیلی سختی برای استقلال رقم خورد چون می‌توانست در این بازی با کسب پیروزی با شرایط بهتری راهی تبریز شود اما من معتقدم هنوز فرصت برای جبران وجود دارد و بازیکنان استقلال نباید ناامید شوند. قطعاً در هفته‌های آینده تیم‌های صدر جدولی بازهم امتیاز از دست می‌دهند و استقلال باید سعی کند با تکیه بر بازی‌های نسبتاً راحت ترش در هفته‌های ابتدایی دور برگشت، دوباره بار خودش را برای قهرمانی ببندد.

منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها