کد خبر : 82078

ستاره پرسپولیسی در رادار فتح الله زاده

 ستاره پرسپولیسی در رادار فتح الله زاده

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال که ید طولائی در بمب ترکاندن در فصل نقل و انتقالات دارد به دنبال خرید یک پرسپولیسی است!

به تازگی علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال درخصوص اینکه پیش‌تر گفته بود لیونل مسی را به جمع آبی‌پوشان می‌آورد و اینکه حالا برای جذب کریستیانو رونالدو اقدام می‌کند یا خیر، گفت: «ساپینتو گفت اگر رونالدو بخواهد در تیم بزرگی چون استقلال بازی کند، باید تست بدهد. وقتی حرف از مسی زدم، سوژه شد. ما بدهکار هستیم و مرد باید بدهکار باشد، اما بدهکار موجه و درست هستیم! بدهکار می‌شوم، اما اجازه نمی‌دهم تیمم آسیب ببیند و بهترین بازیکنان را می‌گیریم. ما پیچ تندی داشتیم و باید ۷۰ میلیارد فراهم می‌کردیم.»

حالا شنیدیم استقلالی‌ها و فتح‌الله زاده به صورت چراغ خاموش دنبال خرید علی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس و آقای گل لیگ برتر هستند. جالب آن که اخیرا فرشاد پیوس آقای گل پیشین فوتبال ایران و پرسپولیس به یحیی گل محمدی پیشنهاد داده بود علی علیپور را به این تیم بازگرداند!

البته علی علیپور فعلا درگیر تیمش ژیل ویسنته و لیگ پرتغال است و باید دید بالاخره چه تصمیمی می‌گیرد؛ به ایران برمی‌گردد یا اینکه به ماجراجویی خودش در اروپا ادامه خواهد داد؟

خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها