کد خبر : 82060

فانتزی بازی کریسمسی ریحانه پارسا با ژست شیطنت آمیز + عکس

فانتزی بازی کریسمسی ریحانه پارسا با ژست شیطنت آمیز + عکس

ریحانه پارسا بازیگری که به ترکیه مهاجرت کرده این روزها تو فضای مجازی حسابی فعال شده و تقریباً هر روز از سبک زندگیش عکس و ویدیو منتشر می کنه

شایانیوز- ریحانه پارسا بازیگر جذاب و جوانی که خلی زود معروف شد و به همون سرعت هم محو شد.خانوم بازیگر با یک تصمیم انتحاری از ایران رفت و ساکن ترکیه شد. در ابتدا تصور می شد که ریحانه می خواهد قدم در راه گلشیفته فراهانی بگذارد و از یک بازیگر ایرانی به یک بازیگر بین المللی تبدیل شود اما رفتارهایی که از ریحانه پارسا تو چند ماه اول حضورش تو ترکیه سر زد و عکس و فیلم های ناهنجاری که از خانوم منتشر شد این شائبه را ایجاد کرد که ریحانه نه در راه گلشیفته بلکه دارد در مسیر صدف طاهریان قرار می گیرد!

ریحانه پارسا البته خوش شانس بود که بنا به دلایلی قماربازان ساکن ترکیه همه بند و بساط شون رو جمع کردن و از ترکیه رفتن و خانوم بازیگر خیلی فرصت همنشین شدن با اون ها رو پیدا نکرد. ریحانه کم کم تونست خودش رو جمع و جور کنه و با ورزش و مطالعه خودش رو پیدا کنه. خانوم بازیگر که اوایل دائم الخمر بود حالا نامزد کرده و تونسته دوتا فیلم کوتاه رو کارگردانی کنه و یه گروه کوچیک تئاتر هم تشکیل بده. این ها همه حکایت از این داره که ریحانه پارسا داره تو مسیر صحیح و درست گام برمی دارد.

نزدیک کریسمس و سال نو میلادی هستیم و تو اکثر کشورها حال و هوای خاصی حاکمه و عکس ها و تصاویری هم که از شهرهای ترکیه منتشر میشه نشون میده که جو شهرها کاملاً کریسمسی شده و این رو میشه از لباس و پوش مردم هم فهمیید. ریحانه پارسا هم انگار رفته به استقبال کریسمس و خانوم علاوه بر عکسی که از خودش با شمایل کریسمسی منتشر کرد یه استوری هم گذاشته که مال دو سال پیش هست و خانوم با رفیقش حسابی تو حال و هوای سال نو بودند.


 

وقتی ریحانه پارسا فیزیک زده تراااشیده!

همان طور که گفتیم ریحانه پارسا تو چند ماه اخیر قدری زندگیش سر و سامان گرفته و علاوه بر این خانوم از اون فاز افسردگی که مدتی بهش مبتلا شده بود هم  دراومده و حال هر روز ورزش می کنه و به قول خودش مشغول خودسازی هست. خانوم علاوه بر ورزش و بازیگری و کارگردانی داره یه سری کارهای هنری دیگه هم انجام میده که گویا قرار شگفتانه ریحانه پارسا باشه و خانوم تو یه فرصت مناسب ازشون رونمایی کنه.

برگردیم به ورزش و باشگاه رفتن ریحانه خانوم پارسا که گویا مفید بوده چرا که خانوم بازیگر به تازگی عکسی منتشر کرد که نشون از آمادگی جسمانی ایشون داره. ریحانه عکسی از گوشیش منتشر کرد که نشون خانوم روز گذشته بیش از 13 کیلومتر پیاده روی کرده و کلی کالری سوزوند!

 

البته ریحانه خانوم پارسا انگار فقط به پیاده روی و انجام ورزش های هوازی اکتفا نکرده و ورزش های تعادلی نظیر حرکت های یوگا با استفاده از پارچۀ آویزان از سقف (اریال سیلک) رو هم تو برنامه ورزشی خودش گنجونده!

 

542

وقتی ریحانه پارسا داره میشه یه ضد مرد!

ریحانه پارسا خیلی دل خوشی از مردهایی که تا به امروز تو زندگیش بودن نداره و حسابی از اون ها کینه به دل گرفته. خانوم بازیگر باباش رو که تا حالا چندین و چند بار تو اینستاگرام حسابی مورد عنایت قرار داده و با الفاظی زشت ایشون رو خطاب کرده. پدربزرگش رو هم این اوخر مسئول بدبختی خودش و مادرش معرفی کرده بود. کوشکی رو هم که با فیلم جدیدش و شخصیت منفی که کپ او هست حسابی ازش انتقام گرفت!

 

 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها