کد خبر : 82040

این لباس میترا رفیع کمی باز نیست؟ + عکس

این لباس میترا رفیع کمی باز نیست؟ + عکس

میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت چهره ای به شدت متفاوت از اینستاش داره که خب نشون میده در واقعیت چه خوش آب و رنگه!!

شایانیوز- میترا رفیع از بازیگرای جذاب و خوش فیس سینما و تلویزیونه که خیلی ساله تو این عرصه و شغل فعالیت داره اما مشکل اینجاست که خانوم بازیگر دهه هفتادیه ما چندان به اون اندازه ای که باااید، شهرت پیدا نکرده و هنوز کمتر شناخته شدست! میترا رفیع ابتدا با بازی در سریال "از سرنوشت" بود که دیده شد و با نقش مهلقا کلی طرفدار پیدا کرد. اما بعد از اون "بی همگان" بود که خانوم خانومارو برد اوج کار و حالا هم که میترا رفیع با ایفای نقش در "گیلدخت" کاراکتر مغرور داستان شده و چنین به تصویر کشیده شده.

میترا رفیع گرچه این روزا کار و کاسبیش زیاد شده اما انگاری چندان در انتخاب نقش ها چالشی نیست و به قول برخی از کاربران یخ طور بازی میکنه و خوشحالی و ناراحتیش کلا یه شکله! البته که در اینباره شاید نشه چندان خُرده گرفت چرا که برخی دیگر بازیگران هم هستند که با وجود هزار سال سابقه کاری مثل نیکی کریمی زیاد تو کاراکترای مختلف دیده نمیشن و بیشتر یه مدل هستن، ولی خب دیگه انتقادیه که هست دیگه!

میترا بانو برخلاف اونچه که در مطلب بالا گفتیم، تو اینستاگرامش خیلی شیطونه و همه جوره عکس میذاره. در ادامه ابتدا تصاویری از این بازیگر جذاب کشورمون مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

میترا رفیع تو اینستا چه خودی نشون میده جهت دیده شدن!

میترا رفیع تا اینجای کار با تلاش و فیس خودش بوده که بالا اومده. حالا یعنی چی؟ یعنی خیل از بازیگران خانوم هستند که با استفاده از اون ارتباطی که با عوامل فیلم و سریالا میگرین خودشون رو با سرعتی بیشتر و بهتر میکشن بالا اما خب برخی هم هستند به واسطه بازیگری و تلاش خودشون، و البته چهره جذابی که دارن مخاطب رو جذب میکنن. مثلا میترا رفیع این مدلیه که هم بازی میکنه و هم قد موهای سرش فیلم و عکسه که تو اینستاگرام منتشر میکنه.

خب اینجوری هم خود بازیگر حسش رو برطرف کرده که خودش رو تو زوایای مختلف به مخاطب نشون بده و هم به راحتی حتی اگه شخص این چهره رو نشناسه کم کم میشناسه و میره دنبال کارایی که بازی کرده!

 

میترا رفیع اون روی جدی و خشنش رو دیدی؟ حالا شیطنت خانوم تو ماشینو ببین!

اما جدا از اینها میترا رفیع حالا جدا از این که مدعیه فیس نچرالی داره، واقعا چهرش زیباست اما نکته ای که وجود داره اینه که خانوم بازیگر چرا و به چه دلیل بیشتر علاقمنده تا نیم تنه بالای خودش رو نشون بده و این چنین عکس میگیره نه قدی!

از این ها گذشته اینطور که معلومه بازیگرای دهه هفتادی و جَوونمون علاقمند شدن تا تو ماشین و با آهنگ حرکاتی موزون برن تا جلب توجه داشته باشن و یا اینکه شیطون بودنشون رو این مدلی بروز بدن و نشون بدن! مثلا میترا بانو مدتی پیش ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت که چیز خاصی نبود جز اینکه با موزیک در حال تکون دادن دستشه!!

 

میترا رفیع با فیس خوش آب و رنگش قلم جذاب خدارو نشون داده

خب همونطور که در تصویر بالایی مشاهده کردید میترا خانوم رفیع چهره خوش نقش و نگاری داره که البته به نظر میرسه طبیعی هم باشه و یا اگر هم از آیتم های زیبایی استفاده شده باشه بازم زیر پوستی و ریزه که در جهت زیباتر شدنشن حسابی کمک کرده و همانند خیلی از خانومای بازیگر نیست که با کلی عمل زیبایی و ژل و بوتاکس به این فیس رسیده باشه!

مثلا خانوم نیوشا ضیغمی رو یک لحظه تصور کنید! ایشون از بازیگران مشهور و با سابقه سینما هستنا اما خب چندان محبوب نیست و بیشتر کاربران بر این عقیده اند که نیوشا ضیغمی جوری چهرش رو تبدیل به فیس عروسکی کرده که از هر جاش یه عملی ژلی چیزی میزنه بیرون!!

میترا خانوم رفیع اما همونطور که گفتیم انگاری خدا نشسته و شخصا ایشون رو نقاشی کرده.

 

بیوگرافی میترا رفیع

میترا رفیع متولد آذر ماه سال ۱۳۷۳ در تهران است. خانوم بازیگر مدرک کارشناسی ارشد بازیگری خود را از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه سراسری هنر تهران دریافت کرده و از ابتدا به صورت آکادمیک وارد عرصه بازیگری شد. 

میترا رفیع با بازی در فیلم های کلمبوس و من می ترسم وارد سینما شد و با بازی در سریال های از سرنوشت و آخرین پناه نیز در قاب تلویزیون بازی خود را شروع کرد. میترا رفیع تاکنون بارها با فیلمسازهای کوتاهِ ایرانی همکاری داشته که در نوع خودش کارنامه کاری خوبی محسوب میشه.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها