کد خبر : 81674

چرا علیرضا جهانبخش ناگهانی عصبی شد و قاطی کرد؟

چرا علیرضا جهانبخش ناگهانی عصبی شد و قاطی کرد؟

در روزهای ابتدایی حضور کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان در قطر مصاحبه علیرضا جهانبخش با اصحاب رسانه، سر و صدای زیادی به پا کرد.

بازیکن تیم فاینورد هلند در مصاحبه اش با اشاره به حواشی اخیر تیم ملی گفت که بازیکنان با روحیه و انگیزه بالا آماده حضور در مسابقات تیم ملی در جام جهانی هستند و توجهی به مسایل بیرونی ندارد چون می‌خواهند بهترین عملکردشان را در این رقابت‌ها به نمایش بگذارند. مصاحبه‌ای که حرف و حدیث‌های زیادی را نیز به همراه داشت. اما پس از آن انتشار تصاویر بازیکنان استقلال مقابل دوربین فیفا نیز باعث شد خیلی‌ها تصور کنند شرایط روحی جهانبخش که در اکثر تصاویر در حال شوخی و خنده با هم‌تیمی‌هایش از جمله مهدی طارمی بود(و حتی در یک عکس گردن سعید عزت اللهی را با دست گرفته بود) انتظار داشتند مهاجم گیلانی تیم ملی در دیدار مقابل انگلیس یکی از درخشان‌ترین بازیکنان ملی پوش کشورمان باشد. اما عملکرد ضعیف او و دریافت کارت زرد در دقایق ابتدایی که در ادامه منجر به ارائه بازی محتاطش شد، موجی از انتقادات را علیه این بازیکن به راه انداخت.

کاربران فضای مجازی در انتقاد به عملکرد ۴۵ دقیقه‌ای جهانبخش مقابل انگلیس به مصاحبه امیدوارکننده او اشاره کرده و از این بازیکن باتجربه سوال کرده‌اند که چه شد آن حرف‌های امیدوار کننده؟ چرا در دیدار مقابل انگلیس تا این اندازه ضعیفی ظاهر شدی؟

ناگفته نماند؛ دیدار اول تیم ملی مقابل انگلیس در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۶ بر ۲ به سود حریف به پایان رسید.

خبرورزشی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها