کد خبر : 81412

خداحافظی ناگهانی و عجیب یک استقلالی از تیم ملی قبل از جام جهانی + عکس


خداحافظی ناگهانی و عجیب یک استقلالی از تیم ملی قبل از جام جهانی + عکس

برخلاف مهدی رحمتی، سید حسین حسینی یکی از مسافران جام جهانی خواهد بود.

تمرین تیم ملی یک میهمان ویژه داشت و مهدی رحمتی سرمربی فعلی آلومینیوم از تمرین ملی پوشان دیدن کرد و البته ملاقات مهمی هم با کیروش داشت. این ملاقات از آنجایی مهم بود که این دو نفر سال‌ها با هم مشکل داشتند و موضوع اختلاف رحمتی با کیروش و خط زدن کاپیتان آن زمان استقلال توسط سرمربی پرتغالی، تا مدت‌ها سوژه اصلی فوتبال ایران بود.

اتفاقات زیادی در خصوص خداحافظی ناگهانی و عجیب رحمتی از تیم ملی قبل از جام جهانی برزیل رخ داد و خیلی‌ها خواستند تلاش کنند تا کیروش دوباره رحمتی را به تیم ملی دعوت کند، ولی مرغ کارلوس یک پا داشت و هیچوقت حاضر نشد رحمتی را به تیم ملی دعوت کند.

ستاره آن زمان استقلال که در اوج دوران فوتبالش قرار داشت، به راحتی جام جهانی را از دست داد و همین موضوع به یکی از بزرگترین حسرت‌های زندگی فوتبالی رحمتی تبدیل شد. حالا و بعد از سال‌ها کاپیتان فعلی آبی‌ها با عملکرد خوبش دوباره ملی پوش شده و برخلاف رحمتی یکی از مسافران جام جهانی خواهد بود. حسینی در حالی سرنوشت متفاوتی با رحمتی پیدا کرده که این دو اصلا ارتباط خوبی با هم نداشتند و بارها علیه یکدیگر مصاحبه کردند. با این حال رحمتی و حسینی در تمرین تیم ملی دوباره یکدیگر را ملاقات کردند و البته عکسی به یادگار در کنار هم گرفتند.

منبع: خبر ورزشی
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها