کد خبر : 81401

عکس پوشش نامتعارف آرام جعفری در مهمونی خصوصی لو رفت

عکس پوشش نامتعارف آرام جعفری در مهمونی خصوصی لو رفت

عکس جدید آرام جعفری در باشگاه زنانه را در ادامه مشاهده می کنید.

آرام جعفری بازیگر معروف ایرانی است. آرام جعفری فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین دارد. حواشی زیادی درباره طلاق آرام جعفری در فضای مجازی به وجود آمد که امروز به یقین تبدیل شد.

زندگی‌نامه آرام جعفری

آرام جعفری متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ در تهران است، فرزند دوم خانواده است و یک برادر بزرگتر از خود دارد، پدرش مدیر کل اداره اقتصاد بود که در سال ۱۳۷۶ درگذشت. آرام لیسانس گرافیک دارد وی دانش‌آموخته رشته نقاشی در دانشکده سوره است. اولین کارش به عنوان بازیگر در ۱۶ سالگی و اجرای یک نمایش تئاتر بوده.

به کار با سیروس مقدم علاقه مند است، آرام جعفری دوره‌های بازیگری را در کلاس‌های استاد سمندریان گذرانده، تئاتر بازی کرده، اولین باری که جلوی دوربین رفت با مجموعه خارج از حصار بود، از فعالیت‌های هنری وی عبارتند از: میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر، دختران، خانه‌ای در تاریکی، رسم شیدائی و لبه تاریکی

واکنش آرام جعفری به خبر خودکشی

 

خانواده آرام جعفری

آرام جعفری فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین دارد، گرچه او متولد تهران است ولی اصالتا تبریزی میباشد. آرام و برادرش هر دو ازدواج کرده و متاهل هستند. پدر ایشان مدیر کل اداره اقتصاد بودند و در سال 1376 فوت کردند.

مادر آرام جعفری درباره خصوصیات وی می گوید:

« آرام واقعا مهربان است. کوچک بود و به مدرسه می رفت. به یاد دارم وقتی از مدرسه که به منزل می رسید به اتاقش می رفت و در را می بست و می گفت که درس می خواند تا روز مادر شد که یک هدیه جالب از کار گلدوزی که قاب گرفته بود را به من هدیه داد.متوجه شدم آن مدت در مدرسه اش کلاس گلدوزی برگزار می شده و آرام برای خوشح-ال کردن من بعد از مدرسه هم مشغول کامل کردن هدیه اش به من بوده. هنوز هم قاب گلدوزی اش را یادگاری نگه داشته ام.»

وضعیت ازدواج و همسر آرام جعفری

آرام جعفری در سال 1394 با همسرش ازدواج کرد و متاهل است.

به شدت به عشق معتقدم و به آن احترام می گذارم اولین معیارم برای زندگی ، متعهد بودن است به نظرم هر دو طرف قبل از تاهل باید تعهد داشته باشند تا بتوانند همدیگر را درک کنند و پا به پای یکدیگر پیش بروند.

 

خدا را شکر همسرم همیشه و در همه جا همراه من بوده و بسیار معتقد و با ایمان است و خدا را شکر بین مان تفاهم های زیادی وجود دارد.

فیلم های سینمایی آرام جعفری

*  باز نشسته‌ها (۱۳۹۱)

*   دزدان خیابان جردن (۱۳۹۱)

*  بگو که رویا نیست (۱۳۸۷)

مجموعه تلویزیونی آرام جعفری

*   مدینه (۱۳۹۳)

*  میلیاردر (۱۳۹۱)

قهوه تلخ (۱۳۹۰)

*   شب هزار و یکم (۱۳۸۷)

*  لبه تاریکی (۱۳۸۶)

*   پرواز در حباب (۱۳۸۵)

*   آدمخوار (۱۳۸۵)

*   رای آخرین بار (۱۳۸۴)

*  رسم شیدایی (۱۳۸۳)

*  خانه‌ای در تاریکی (۱۳۸۲)

*   زیر آسمان شهر (۱۳۸۰)

*   دختران (۱۳۸۰)

*   میگی نه نگاه کن (۱۳۸۷)

نظر آرام جعفری درباره ازدواج

«به شدت به عشق معتقدم و به آن احترام می گذارم. اولین معیارم برای زندگی، متعهد بودن است. به نظرم هر دو طرف قبل از تاهل باید تعهد داشته باشند تا بتوانند همدیگر را درک کنند و پا به پای یکدیگر پیش بروند. خدا را شکر همسرم همیشه و در همه جا همراه من بوده و بسیار معتقد و با ایمان است و خدا را شکر بین مان تفاهم های زیادی وجود دارد.»

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها