کد خبر : 81300

یحیی حرف آخر را زد ؛ مخالفت با پیشنهاد پلیس


یحیی حرف آخر را زد ؛ مخالفت با پیشنهاد پلیس

باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا مقدمات برپایی اردوی خارج از کشور را برای سرخ‌پوشان فراهم کند.

باشگاه پرسپولیس از تیم پلیس عمان پیشنهاد حضور در یک تورنمنت را داشت که آن را رد کرد. جریان از این قرار است که سرخ‌پوشان این پیشنهاد را داشتند یک هفته‌ای را در عمان مهمان تیم پلیس بوده و در یک تورنمنت چهارجانبه شرکت کنند اما یحیی گل‌محمدی با این سفر مخالفت کرد. سرمربی پرسپولیس اصرار داشته و دارد که تیمش در تعطیلات لیگ حتما اردوی یک‌هفته‌ای خود را در دبی برگزار کند. پیش از این یحیی با برگزاری اردوی تیمش در ترکیه هم به‌خاطر سرمای هوا مخالفت کرده بود.

درخواست یحیی گل‌محمدی این بوده که حتما شرایط برای برگزاری اردوی یک هفته‌ای در کشور امارات فراهم شود و از این ‌رو اولویت باشگاه پرسپولیس دبی است.

با توجه به همین مساله رایزنی‌هایی توسط مدیریت باشگاه پرسپولیس با دو سه باشگاه اماراتی از جمله النصر و الوصل انجام شده تا سرخ‌پوشان یک هفته در کمپ این باشگاه‌ها اردو بزنند. در این میان باشگاه الوصل رابطه خوبی با پرسپولیسی‌ها دارد و امکان اینکه مجدد سرخ‌پوشان در کمپ این باشگاه اردو بزنند زیاد است. در کل خواسته اصلی یحیی برگزاری اردو در دبی است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید پرسپولیس طی یک ماه آینده یک هفته‌ای در این شهر اردو خواهد داشت. البته تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس این است این اردو با کمترین هزینه برگزار شود و از این‌رو به دنبال اسپانسر هستند.

خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها