کد خبر : 81206

پاسخ علی کریمی به استوری دختر شهید باکری

پاسخ علی کریمی به استوری دختر شهید باکری

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی با بازنشر یادداشت تند دختر شهید باکری در صفحه شخصی اش، واکنش عجیبی به پیام او نشان داده است.

وقت صبح– ساعاتی پیش آسیه باکری دختر شهید باکری با منتشر کردن تصویری از پدرش در اینستاگرام و یادداشتی تند و تیز به توهین علی اکبر رائفی پور در تلویزیون واکنش نشان داده است.

او در این یادداشت تند نوشته است: به گفته آقای رائفی پور دو نفر در تصویر (شهیدان حمید و مهدی باکری) با ۲۷ سال سن با زن و بچه دنبال خالی کردن هیجاناتشون رفتن جنگیدن، تقصیر ماست که زودتر از این نزدیم تو دهن یکی تون که انقدر وقیح شدین.

 

واکنش عجیب علی کریمی به یادداشت تند دختر شهید باکریاین یادداشت دختر شهید باکری بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است و باعث شده افراد زیادی به آن واکنش نشان دهند.

همچنین علی کریمی بازیکن اسبق پرسپولیس این مطلب آسیه باکری را مورد تحسین قرار داده و نوشته است: شیر مادر و نان پدر حلالت.

علی کریمی تحت تعقیب قضائی قرار گرفت

خبرگزاری مهر نوشت: علی کریمی به‌ دلیل هم‌صدایی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» تحت تعقیب قضائی قرار گرفت.

به گزارش مهر، علی کریمی، یکی از لیدرهای اصلی اعتراضات اخیر در کشور، به‌دلیل هم‌صدایی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» تحت تعقیب قضائی قرار گرفت. بر اساس این گزارش؛ در حال حاضر تحقیقات قضائی در خصوص اقدامات علی کریمی در جریان اعتراضات اخیر تحت نظر مقام قضائی در حال انجام است.

محسنی اژه‌ای پیش از این در جلسه شورای عالی قوه قضائیه با اشاره به اقداماتی که از جانب برخی چهره‌های مشهور برای تحریک جوانان به “اغتشاش‌ آفرینی” صورت می‌گیرد، گفته بود: کسانی با حمایت این نظام مشهور شدند و به جای اینکه در روز سختی در کنار مردم باشند با دشمن هم صدا شدند.

پیش از این، خبرگزاری مهر، از اعلام جرم مدعی‌العموم علیه برخی از سلبریتی‌ها خبر داده بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها