کد خبر : 81076

عکس| علی کریمی از رهایی کامل درآمد

عکس| علی کریمی از رهایی کامل درآمد

ستاره سابق استقلال با رهایی کامل از بند مصدومیت بار دیگر به ترکیب کایسری‌اسپور اضافه شده است.

علی کریمی، هافبک میانی لژیونر فوتبال ایران که به دلیل مصدومیت بیشتر فصل گذشته را از دست داده بود و زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت‌ او به استقلال و فوتبال ایران شنیده می‌شد، در نهایت در کایسری‌اسپور ماندنی شد تا به همراه مجید حسینی‌، لژیونرهای فوتبال ایران در سوپرلیگ ترکیه باشند.

کریمی که با حضور دوباره کی‌روش در تیم ملی ایران امیدهایش برای قرار گرفتن در لیست تیم ملی افزایش پیدا کرده، در بهترین زمان ممکن مصدومیت را پشت سر گذاشت و آماده قرار گرفتن در ترکیب تیمش شد.

او نخست در بازی ابتدای هفته مقابل تیم قدرتمند گالاتاسرای در دقیقه ۶۷ وارد ترکیب شد و به حفظ پیروزی تیمش مقابل این رقیب مشهور کمک کرد.

نمایش ۲۳ دقیقه‌ای کریمی کافی بود تا آتان برای بازی در جام حذفی فوتبال ترکیه او را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد تا علی ۹۰ دقیقه مقابل ایگدیر به میدان برود و نقشی در برد دو بر یک تیمش که با گل دقایق پایانی مجید حسینی به ثمر رسید ایفا کند.

عکس| علی کریمی از رهایی کامل درآمد

او که با وجود مصدومیت به اردوی تیم ملی ایران هم دعوت شد، یکی از ۵۵ بازیکن مورد نظر کی‌روش برای حضور در جام جهانی است و با توجه به اعتقادی که این سرمربی پرتغالی به او دارد، آماده‌ترشدن او ممکن است به قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی هم منجر شود.

گفتنی است، دیدار بعدی کایسری‌اسپور، پس فردا مقابل کاسیم‌پاشا برگزار خواهد شد.

ورزش سه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها