کد خبر : 81027

پیرو اتفاقات اخیر مربوط به توئیت پر سر و صدای سیاوش یزدانی علیه سرمربی استقلال، شایعاتی در رابطه با جدایی این بازیکن بر سر زبان ها افتاد.

بعد از حضور علی فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال عنوان شد مدیرعامل جدید شرایطی فراهم می‌کند که بازیکن مغضوب سرمربی پرتغالی استقلال به تمرینات این تیم برگردد اما اینچنین نشد.

ظاهراً ساپینتو که یک مربی با دیسیپلین و اروپایی به تمام معناست، حاضر نشده سیاوش یزدانی را در جمع بازیکنان استقلال بپذیرد. گرچه ممکن است در آینده او نسبت به این تصمیمش تغییر عقیده بدهد اما در شرایط فعلی دست رد به سینه فتح‌الله‌زاده زد.

باشگاه پرسپولیس یاغی استقلال را نمی خواهد/ سناریوی مطهری تکرار شد!

در این بین از سوی برخی افراد عنوان شد که شاید سیاوش یزدانی در نیم فصل در قامت یک یاغی جدید از باشگاه استقلال به پرسپولیس برود و خاطره آرمان رمضانی که از پرسپولیس به استقلال پیوست بار دیگر به شکل برعکس تکرار شود.

به همین منظور با مسئولان باشگاه پرسپولیس ارتباط گرفتیم که این موضوع را به طور قطع تکذیب کردند و با اشاره به اسامی نفراتی مانند جولسیانی، پورعلی گنجی، نعمتی، فرجی، حنانوف و دیگر بازیکنان پرسپولیس که قابلیت بازی در پست های دفاع به ویژه دفاع میانی را دارا هستند، عنوان کردند پرسپولیس فعلاً نیازی به جذب مدافع ندارد.

شایان ذکر است؛ پیش از این گمانه زنی هایی در همین ارتباط درباره انتقال احتمالی امیر ارسلان مطهری به تیم پرسپولیس نیز مطرح شده بود که این شایعه هم خیلی سریع تکذیب شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها