کد خبر : 80845

رایا، همسر یورگن لوکادیا مهاجم تازه وارد پرسپولیس با انتشار چهره نسبتا واقعی اش در اینستاگرام کاربران ر ا شوکه کرده است.

وقت صبح- رایا همسر یورگن لوکادیا که پیش از آمدن به تهران، در حوزه مد و زیبایی فعالیت داشت، دنبال کنندگان اش به ده هزار نفر می رسید.

اما حالا به لطف طرفداران پرسپولیسی لوکادیا، دنبال کنندگان اش به 164 هزار نفر رسیده است.  لوکادیا نیز اکنون یک میلیون دنبال کننده دارد.

 

چهره نسبتا واقعی همسر لوکادیا همه را شوکه کرد!

 

رایا حالا تصویری از چهره نسبتا واقعی اش  منتشر کرده است که با تصاویر پیشین اش کاملا متفاوت است. برخی کاربران مدعی اند که افکت های اینستاگرامی و آرایش افراطی منجر به تغییر چهره زیاد او شده است.

در تصویر جدید نیز او همچنان آرایش دارد اما خبری از افکت نیست. این موضوع باعث شده تا قدری از چهره واقعی اش دیده شود.

لوکادیا پنالتی‌زن اول پرسپولیس نیست؟

مهاجم هلندی پرسپولیس آمادگی آن را داشت که پشت ضربه پنالتی بازی با تراکتور برود اما مهدی ترابی این اجازه را نداد.

به گزارش خبر ورزشی، یورگن لوکادیا در هفته ششم توانسته بود از روی نقطه پنالتی دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند و به دنبال این بود که با ایستادن پشت ضربه پنالتی هم تیمش را نجات دهد و هم جایگاه خود در صدر جدول گلزنان را تثبیت کند اما…

مهدی ترابی نمی‌خواست این پنالتی را به مهاجم خارجی تیمش بدهد چرا که خودش را پنالتی زن اول پرسپولیس می‌دانست! یحیی گل محمدی هم که خیلی مهدی ترابی را دوست دارد اجازه داد این هافبک تکنیکی پشت توپ بایستد و شاید هم فکرش را نمی‌کرد ضربه مهدی ترابی خراب شود.

این اتفاق اما برای پرسپولیس رخ داد تا برای ادامه فصل جاری، یورگن لوکادیا پنالتی‌زن اول تیمش شود. این موضوع به صورت رسمی از سوی کادرفنی به مهاجم هلندی اعلام شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها