کد خبر : 80827

هیچ‌وقت نمی‌توانم به استقلال نه بگویم

هیچ‌وقت نمی‌توانم به استقلال نه بگویم

پیشکسوت استقلال از تجربه کوتاه خود در معاونت باشگاه استقلال ناراضی نیست و به قول خودش هیچ وقت نمی تواند به این باشگاه نه بگوید.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرورزشی در خصوص استقلال و شرایط این روزهای خودش صحبت کرد.

شرایط استقلال را چطور می‌بینید؟

به نظرم استقلال نوسان زیاد دارد و باید به ثبات بیشتری برسد اما در کل خوب عمل کرده و می‌تواند در ادامه بازی‌ها هم عملکرد بهتری داشته باشد اما چیزی که خیلی برای من نگران کننده است، اشتباهات داوری است.

فکر می‌کنید اشتباهات داوری تعمدی است؟ 

من هیچ وقت به هیچ داوری تهمت نمی‌زنم اما چیزی که مشخص است داوران ما این روزها اصلا تمرکز ندارند و همین مسئله واقعا نگران کننده است. تازه ۷ هفته از لیگ گذشته و اشتباهات داوری به اندازه یک فصل انجام شده است. کمیته داوران و فدراسیون باید بررسی کنند که چرا این قدر اشتباهات داوری زیاد شده است.

این اشتباهات بیشتر علیه استقلال بوده؟

اشتباهات زیادی علیه استقلال انجام شده اما نمی‌توان گفت این اشتباهات فقط برای استقلال بوده. برای برخی از تیم‌ها اشتباهات داوری خیلی بیشتر و برای برخی دیگر خیلی کم تر بوده است.

ساپینتو از سوی کمیته انضباطی ۴۰۰ میلیون جریمه شد. حقش بود؟

حقیقتا ما تا حالا جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی ندیده بودیم که آن هم دیدیم با همه این‌ها به نظر من ساپینتو هم باید کنار زمین بیشتر خودش را کنترل کند تا محروم یا جریمه نشود. 

الان مهدی پاشازاده کجاست؟

الان جایی نیستم و فکر می‌کنم در فوتبال ما بیشتر از این که رزومه مهم باشد، رابطه مهم است.

فصل قبل یک زمان کوتاهی معاون استقلال شدید اما با کنار رفتن مددی، شما هم مجبور به جدایی شدید. از این که در آن مقطع معاونت باشگاه استقلال را قبول کردید، پشیمان نیستید؟

نه اصلا.

اما این زمان کم برای رزومه پاشازاده خوب نبود.

نگاه کنید من آن قدر استقلال را دوست داشته و دارم که هیچ وقت نمی‌توانم به آن نه بگویم. الان هم اصلا پشیمان نیستم که در آن مقطع کوتاه معاون استقلال شدم. مهم بودن من در کنار استقلال است و بعد از این هم هیچ وقت نمی‌توانم به استقلال نه بگویم. استقلال همیشه برای من مثل یک خانه بوده و اگر چه فصل قبل هم مدت زمان حضورم در این تیم کم بود اما مثل این می‌ماند که به عنوان یک بازیکن آماده وارد زمین و بعد از مصدومیت مجبور به خروج از زمین شدم.

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها