کد خبر : 80711

سردار آزمون حتی اگر به بازی‌های جام جهانی برسد می‌تواند به بهانه عدم حضور در اردوی آبان ماه از تیم ملی خط بخورد.

بر  اساس اعلام باشگاه بایرلورکوزن به صورت رسمی فیبر عضلانی او دچار پارگی شده و بین ۶ تا ۸ هفته دور از میادین خواهد بود. البته با توجه به شرایط خوب سردار آزمون از نظر بدنی احتمال اینکه او ۶ هفته دیگر آماده حضور در میادین شود، وجود دارد.

سردار آزمون اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی را خیلی دوست داشت و خیلی پافشاری کرد تا او در تیم ملی باقی بماند. مهاجم تیم ملی یکی دو بار استوری گذاشت و خواستار عدم تغییر در کادر فنی تیم ملی شد اما با این حال کارلوس کی روش وقتی سردار آزمون را در اردوی تیم ملی دید او را در آغوش گرفت و این بار هم قصد دارد به پای سردار بایستد و او را با خود به جام جهانی ببرد.

تماس‌های صورت گرفته با سردار آزمون در آلمان حکایت می‌کند که جای او در لیست تیم ملی محفوظ است و به او این پیام مخابره شده که با آسودگی خاطر در صدد برطرف کردن مصدومیتش باشد و قطعا یکی از مسافران تیم ملی در دوحه خواهد بود.

کی روش یکی از مربیان حرفه ای فوتبال جهان بشمار می‌رود و مناسبات تیم و بازیکن را به خوبی درک می‌کند. او به خوبی می‌داند که سردار آزمون برای تیم ملی زحمات زیادی کشیده است و حالا نوبت آن است که تیم ملی به پای سردار آزمون بایستد و به او کمک کند که به میادین برگردد. به این دلیل مهم کارلوس کی روش موقعیت حضور در جام جهانی را از سردار آزمون نمی‌گیرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها