کد خبر : 80685

بیانیه ای که چندی پیش باشگاه استقلال داد باعث شد تا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد مدیرعامل این باشگاه را به عنوان سخنگو انتخاب کند.

هیئت مدیره پرسپولیس در آخرین نشست خود که با حضور همه اعضاء تشکیل شد، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه را به عنوان سخنگوی باشگاه تعیین کرد. به این ترتیب اعلام نظر رسمی باشگاه در مورد مسائل مختلف و مرتبط با مسائل اجرایی، مدیریتی و تشکیلاتی باشگاه با او خواهد بود.شنیدیم دلیل اینکه هیئت مدیره پرسپولیس درویش را به عنوان سحنگو انتخاب کرد برمی‌گردد به بیانیه باشگاه استقلال!

چندی پیش خبیری با حضور در یک برنامه تلویزیونی حرف‌هایی در خصوص باشگاه استقلال و کاپیتان این تیم زد که واکنش تند و سریع باشگاه استقلال را به همراه داشت. فصل گذشته تنش زیادی بین دو باشگاه وجود داشت و بعد از انتشار بیانیه‌های رنگارنگ، مدیران دو باشگاه به کمیته اخلاق تعهد دادند این موضوع را پایان دهند. ولی صحبت‌های خبیری باعث واکنش آبی‌ها شد.

در همین خصوص هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت سخنگوی رسمی این باشگاه مدیرعامل باشد که اشراف بیشتری به مسائل دارد و می‌تواند تنش را از بین ببرد و دیگر شاهد بیانیه باشگاه‌های دیگر علیه این تیم نباشند و سرخپوشان فکر و تمرکز خود را تنها معطوف به بازی‌های پیش رو کنند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها