کد خبر : 80684

از تصاویر ثبت شده دیدار دور برگشت لیگ برتر بیست و یکم تیم‌های فولاد و استقلال دیدار یکی از بازیکنان سابق استقلال با هم‌تیمی‌های سابقش بود!

با پایان لیگ برتر بیست و دوم تراژدی جدایی کاپیتان وریا غفوری از استقلال کلید خورد. روزهای تلخی که از پایان هفته بیست و هفتم به بعد پیش بینی می‌شد و در نهایت پس از اصرار پیشکسوتان و هواداران سرانجام باشگاه استقلال راضی به تمدید قرارداد کاپیتان سی و سه ساله اش نشد تا وریا غفوری بدون تیم بماند.

در آن برهه شایعه انتقال او به اربیل عراق قوت گرفت ولی در نهایت این باشگاه فولاد خوزستان بود که پذیرای کاپیتان استقلال بود.

عکس| تاریخ تلخ برای کاپیتان وریا غفوری تکرار می‌شود!
لحظه دیدار وریا غفوری با آرش رضاوند در دیدار برگشت استقلال مقابل فولاد در ورزشگاه فولاد آره نا اهواز

جواد نکونام، وریا را به خدمت گرفت و البته طبق قوانین آن باشگاه مقرر شد بدون هماهنگی با باشگاه (مانند همه بازیکنان) با رسانه ها حرف نزند! اما این انتقال با جدایی قطعی بازیکن قرضی استقلال به فولاد همراه شد.

آرش رضاوند که در زمستان ۱۴۰۰ راهی اهواز شده بود این بار جای خود را به وریا غفوری داد و در تصویری ثبت شده از دیدار برگشت این دو تیم در اردیبهشت ماه سال جاری رضاوند با لباس فولاد با وریا دست می‌دهد و احتمالا در دیدار جمعه ۱۵ مهرماه مشابه این لحظه با لباس های معکوس اتفاق خواهد افتاد.

این بار وریا غفوری است که با لباس فولاد با آرش رضاوند و هم‌تیمی‌های سابقش دیدار می‌کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها