کد خبر : 80566

ریکاردو ساپینتو از آن دسته مربیان پرجنب و جوش و بیش فعال در کنار خط است.

این سرمربی پرتغالی که شب گذشته با پیروزی تیمش مقابل گل‌گهر به رده دوم جدول صعود کرد و هم‌امتیاز با پرسپولیس به آینده امیدوارتر شد، دیشب در دقایق پایانی این مسابقه حساس در بطن یک جنجال بزرگ قرار گرفت.

جایی که بعد از کارت قرمزی که عرب براقی داور مسابقه از جیب خود خارج کرد و رو به پیشانی او گرفت، او مثل یک بزن بهادر ابتدا به سمت داور و سپس به سمت نیمکت حریف هجوم برد و در نهایت عصبانیت خود را بعد از مداخله و مشایعت اطرافیان، با لگدی به شیشه راهروی منتهی به رختکن خالی کرد.

تصاویر| زوایای جدید از جنجال سرمربی استقلال/ ساپینتو دکمه پیراهنش را باز کرد و ...

ساپینتو که یک بازیکن مشهور در فوتبال پرتغال و اروپا و هم‌نسل لوئیس فیگو محسوب می‌شود و در دوران مربیگری لحظاتی مثل این را بسیار داشته است، با وجود مهاجرت کاری به ایران و هدایت یک‌ تیم پرطرفدار و در شرایطی که مدیران باشگاه بارها به او تاکید کرده‌اند که مراقب حرکاتش باشد و خود را بیشتر کنترل کند اما او همانی است که هست و طبعا وقتی ذات و طبیعت شما همینطور پرتب و تاب و پرسروصدا است، شما نمی‌توانید در یک سال کاری، این آدرنالین را به صفر نزدیک کنید.

تصاویری که از درگیری ساپینتو منتشر شده بخشی از جذابیت‌های فوتبال است و البته با توجه به نسبت هواداران و علاقه آنها به سرمربی ممکن است تفسیرهای مختلفی داشته باشد. ساپینتو که در هفته‌های اول لیگ به دلیل شکستکی انگشتان، باند آبی‌رنگی روی انگشت سبابه دستش می‌بست، با التیام این شکستگی، جنب و جوش بیشتری هم دارد و اگر احتیاط اندکی هم در دستور کارش بوده، آن را به طور کامل فراموش کرده است تا دوباره یک صحنه جنجالی را از او به تماشا بنشینیم.

تصاویر| زوایای جدید از جنجال سرمربی استقلال/ ساپینتو دکمه پیراهنش را باز کرد و ...

ساپینتو بعد از بازی مقابل ملوان در دیدار مقابل نساجی با جواد منافی کمک حمید مطهری درگیر شد و دیروز هم به نظر قصد داشت با روش خود با دستیار امیر قلعه‌نویی در گل‌گهر به جدل بنشیند.

این تصاویر جالب‌تری از این درگیری است که از زاویه مناسب گرفته شده است. عکس‌های جواد نادری‌پور از لحظه‌ای که یک تیم در استقلال تلاش می‌کنند ساپینتو را از معرکه به عقب هل بدهند؛ تصویر جالب‌تر زمانی است که او با باز کردن دکمه بالایی پیراهن، قصد نیمکت حریف را کرده که حرکتی عجیب محسوب می‌شود؛ اتفاقی که باعث شده گل‌گهری‌ها شکایت از ساپینتو را در دستور کار قرار بدهند.

تصاویر| زوایای جدید از جنجال سرمربی استقلال/ ساپینتو دکمه پیراهنش را باز کرد و ...

تصاویر| زوایای جدید از جنجال سرمربی استقلال/ ساپینتو دکمه پیراهنش را باز کرد و ...

در هر صورت چه بخواهید چه نخواهید فوتبال پر از این صحنه‌ها است و رفتار مربیان مقابل نیمکت که ناشی از تفاوت‌های میان آنها است، هواداران و مخالفانی جدی دارد.

ورزش سه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها