کد خبر : 80491

بهنوش طباطبایی تصویری جالب را از خود با یک ژست هنری در اتاقش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، بهنوش طباطبایی بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی و همسر اول مهدی پاکدل با انتشار یک عکس هنری از خود در اتاقش اینستاگرامش را به روزرسانی کرد.

پوشش جالب "بهنوش طباطبایی" در اتاقش/ عکس

جدایی بهنوش طباطبایی از تئاتر رحمانیان و حواشی‌اش

بهنوش طباطبایی که به تازگی با نمایش «عشق روزهای کرونا» نوشته و کار محمد رحمانیان روی صحنه بود، از گروه اجرایی این نمایش خداحافظی کرد.

این بازیگر که همراه با گربه‌اش در یکی از اپیزودهای این نمایش با نام «بانو و گربه ملوس» در فضای باز تالار وحدت ایفای نقش می‌کرد، با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از خداحافظی «اجباری‌» اش با این نمایش خبر داد.

او هرچند به طور مشخص اعلام نکرده که این کناره‌گیری به چه دلیل بوده است ولی از همکاری‌های پیشین خود با محمد رحمانیان در نمایش‌های «ترانه‌های قدیمی»، «سینماهای من»، «آدامس‌خوانی» و «آینه‌های رو به رو» به نیکی یاد کرده و یادآوری کرده که اسفند سال گذشته هم که مشغول بازی در نمایش «روزهای رادیو» دیگر اثر این کارگردان بوده که اجرایش به دلیل همه‌گیری کرونا، ناتمام ماند.

او در بخشی از متن خود نوشته: «این بار هم یاد گرفتم که اگر همه دنیا بخواهند ارزش‌ها، انگیزه‌ها و شور و عشق و تعهد مرا نسبت به حرفه‌ای که برایم مقدس است، به هیچ انگارند، ایستادگی کنم.

چراکه پشت سرم کارگردانی را دارم که چارچوب‌های حرفه‌ای و اخلاقی حرفه‌اش را هنوز در هیاهوی صداهای گوش‌خراش و سازهای ناکوک از یاد نبرده.»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها