کد خبر : 80464

عکس/ ازدواج ساده سردار آزمون در آلمان از نمای نزدیک!

عکس/ ازدواج ساده سردار آزمون در آلمان از نمای نزدیک!

برخی رسانه ها با انتشار تصویری از سردار آزمون به همراه پدر و همسرش، خبر از ازدواج و مراسم مهاجم تیم ملی در آلمان داده اند.

وقت صبح- در این تصویر سردار آزمون و همسرش در لباس عروس و داماد دیده می شوند و دسته گل در دست همسر سردار آزمون قرار دارد.

در کنار آن ها نیز پدر مهاجم تیم ملی دیده می شود که دسته گلی بزرگی در دست اش دارد.

اما هنوز سردار آزمون در مورد ازدواج اش و این تصویر توضیح خاصی نداده است و تنها همسرش بدون اشاره به این مراسم، تصویر مذکور را منتشر کرده است.

ازدواج ساده سردار آزمون در آلمان از نمای نزدیک!

بخشی از رسانه ها می گویند که مراسم ازدواج سردار آزمون در آلمان برگزار شده است، ولی هنوز سردار آزمون این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده است.

واکنش سردار آزمون به برگزاری بازی دوستانه ایران با روسیه

کی روش در دو مصاحبه اخیر خود به صورت غیر مستقیم این موضوع را اعلام کرده است و از حرف‌هایش می‌توان این‌طور برداشت کرد که احتمال لغو دیدار با روسیه هم وجود دارد.

او روز گذشته در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: درباره پیشنهاد دعوت روسیه در حال بررسی برنامه‌هایمان هستیم. تا زمانی که برنامه‌هایمان را کامل بررسی نکرده‌ایم، نمی‌توانم قطعی نظر بدهم. باید این گونه به مطلب نگاه کنیم، نمی‌توان یک بازی را قطعی کنیم و برنامه‌هایمان را طبق آن بازی قطعی شده، انجام دهیم.

بحث برگزاری این مسابقه از سوی رسانه‌های روسیه هم دنبال می‌شود. شاید بهترین سوژه برای روس‌ها، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران است که سال‌ها در باشگاه‌های روبین کازان، روستوف و زنیت سنت پترزبورگ بازی کرده است.

سردار از فصل گذشته راهی تیم بایر لورکوزن آلمان شد اما روس‌ها هنوز پیگیر وضعیت او هستند. دیدار ایران با روسیه هم یکی از سوژه‌هایی است که پرس و جوی رسانه‌های روسیه از آزمون را به دنبال داشته است.

«آرماند دورن» نماینده سردار آزمون در این خصوص گفتگویی را با RB Sport انجام داد. دورن گفت: برگزاری این مسابقه به طور رسمی تایید نشده است. من اکنون با سردار هستم، از او در این مورد سوال کردم و او هنوز مطمئن نیست که این مسابقه برگزار شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها