کد خبر : 80442

سحر دولتشاهی بازیگر محبوب این روزا با همایون خان داره حسابی میترکونه و اینستا رو با میکاپای جذابی که رو فیس نچرالش میکاره، مدلا رو زد زمین!

شایانیوز- سحر دولتشاهی از بازیگران خوش استایل و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا داره بهترین روزای زندگیش رو میگذرونه. سحر دولتشاهی در کنار بازی های پر و پیمون و خفنی که داره، سعی میکنه از حواشی دور بمونه ولی از زمانی که استاد شجریان معروف پا گذاشته به زندگیش نامش هزاران برابر بیشتر از قبل به گوش میرسه. سحر دولتشاهی با تیپای عجیب و غریبش همراه با مایه تیله خفنی که داره به تازگی ازشون رو میکنه اینستا رو بمبارون کرده!

سحر خانوم به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که او رو همراه با میکاپ آرتیست جینگولش نشون میده. این بازیگر که از دید خیلیا چهره بسیار خوش آرایشی داره، با یه میکِ خیلی ملیح حسابی به فیسش رنگ و لعاب تازه داده.

سحر دولتشاهی همیشه سعی کرده ظاهرش رو آراسته و نچرال نگه داره و واسه همین هم از میکاپ های غلیظ مثل خیلی از سلبریتیای امروزی دوری میکنه و اصلا دوست نداره از این راه پولی به جیب بزنه. اما خانوم آرایشگری که همراه سحر خانومه بیشتر از خودش ظاهرش رو ساخته و با یه ژست خفن از بازیگر خوش استایلمون جلو زده. خصوصا اکسسوریاییش که حسابی چش درآرن!

Untitled

تیپای میلیاردی سحر دولتشاهی که رو دستش نیومده!

سحر خانوم برخلاف بسیاری از بازیگران امروزی زیاد توی مراسمای مختلف دیده نمیشه و همواره میخواد در مواقع خیلی خاص مثل اخیرا که درباره اش کلی حرفو حدیث دراومده از خودش رونمایی کنه. به همین دلیل هم چند وقت پیش از خودش چندین عکس منتشر کرد که حسابی تو اینستا واسش سوژه ساخت و خیلیا رو تو کف گذاشت. خانوم خانوما با یه تیپ مشکی خیلی شیک و پیک و البته کیف فوق العاده خفنش که بر اساس تخمین هایی که زده شده نزدیک به 60 میلیون قیمتشه، چنان رُخی اومده عقاااب!

سحر دولتشاهی با این تیپ اروپایی که زد ثابت کرد اگه بخواد میتونه حسابی از بقیه دل ببره و استایلش هم جوریه که هیچکی به گرد پاش نمیرسه. البته نباید از میکاپ غربی طور و ژذاب ایشون هم غافل شد که باعث شده یه فیس نچرال و منحصر به فردی براش بسازه و از خیلی سلبریتیای امروزی جلوتر بزنه.

df

gg

سوپر رمانتیک بازیای سحر دولتشاهی با همایون خان!

سحر دولتشاهی تا مدت زیادی بعد از طلاقش از رامبد جوان چندان کار نمیکرد و کلا انگاری از فضای سینما و تلویزیون دور شده بود. تا اینکه بعد از مدت ها با فیلم هایی مثل "عرق سرد" و البته بازی در سریال های خفنی مثل "می خواهم زنده بمانم" تونست دوباره به فضای حرفه ای بازیگری برگرده.

البته دقیقا با بازی در همین سریال نمایش خانگی بود که خانوم خانوما با همایون خان از نزدیک آشنا شد و تونست دلی از این آقای خواننده بی نظیر ببره که بعد از اون همش با ایشون دیده میشد. از سفرای رنگ و وارنگ خارجی گرفته تا رمانتیک بازی همایون خان تو کنسرتش که گل تقدیم میکنه به سحر خانوم و حسابی سوژه میشه واسه فضای مجازی!

 

sd

حرفه ای بودن سحر دولتشاهی که همه رو کوبوند کف!

سحر دولتشاهی علاوه بر اینکه علاقه زیادی به هنر خودش داره و هیچ وقت سعی نکرده حواشی واسه خودش بسازه تا بتونه فالوورای میلیونی دست و پا کنه، ظاهری کاملا نچرال و خفن داره که یکی از دلایل محبوبیت بیش از اندازه اش به خاطر همین مدل اخلاقای حرفه ایشه. خانوم بازیگر با این همه اما رفاقت های خوبی هم تو فضای بازیگری داره با خیلیا جوره و میشه به جرات گفت استایل های خاص خودش رو داره و همه جوره هم تونسته با تیپاش مد رو بتکونه و بذاره کنار.

a

ffde

ddf

 
 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها