کد خبر : 80294

پیمان رجبی و لیلا رجبی ورزشکار بلاروس اصل ایرانی عکسی از خودشان منتشر کردند.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر این دو ورزشکار با ژست‌هایی کمدی و لوس دیده می‌شوند.

زوج ورزشکار ایرانی-خارجی لوس بازی درآوردند.

 

لیلا رجبی: توهین نکنید، تقدیر نمی‌خواهم

رکورددار پرتاب وزنه بانوان با بیان اینکه در مراسم تقدیر از خود شرکت نمی‌کند، گفت: من احتیاجی ندارم که تقدیر کنند فقط توهینی به من نکنند.

لیلا رجبی در گفت‌وگو با ایسنا درباره تصمیم فدراسیون دوومیدانی برای تقدیر از او در جریان رقابت‌های داخل سالن قهرمانی کشور گفت: به من توهین نشود احتیاجی به برگزاری مراسم تقدیر وجود ندارد. ۱۰ سال است که برای دوومیدانی ایران تلاش می‌کنم و در رقابت‌های بین‌المللی زیادی به نام ایران حضور داشتم اما در این مدت اخیر صحبت‌هایی صورت گرفته که باعث تاسف می‌شود.

رجبی ادامه داد: من احتیاجی به تقدیر و تشکر ندارم فقط به من توهین نکنید. هرکسی یک صحبتی انجام می‌دهد. یکی می‌گوید به خاطر پول آمده و یکی دیگر هم صحبت بی‌اساسی را انجام می‌دهد. اگر به شما توهین می‌کردند در چنین مراسمی شرکت می‌کردید؟

او درباره صحبت‌های سخنگوی سازمان تیم‌های ملی نیز گفت: آقای غیاثی سخنگوی سازمان تیم‌های ملی و فدراسیون دوومیدانی است. صحبت‌های او صحبت فدراسیون است. بنابراین تمام توهین‌هایی که در صحبت‌های آقای غیاثی بود حرف فدراسیون نیز هست. به کسی توهین نکنید مراسم تقدیر هم برگزار نکنید.

رکورددار پرتاب وزنه بانوان ایران در پایان گفت: این همه سال افراد زیادی ورزش کردند و برای تیم ملی تلاش کردند اما کسی از آن‌ها تقدیر نکرده است. اصلا ورزشکاران هیچ ارزشی برای فدراسیون ندارند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها