کد خبر : 80276

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است آن هایی که با رادوشوویچ قرارداد ۳ ساله بستند، باید محاکمه شوند.

با اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم بعد از گذشت ۶ بازی از لیگ برتر، گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید:

اوضاع پرسپولیس را بعد از گذشت ۶ هفته از لیگ چطور ارزیابی می کنید؟

خب پرسپولیس به دلیل تغییرات زیاد و ناهماهنگی، نتوانست در ۲ بازی ابتدایی عملکرد خوبی داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا ۴ امتیاز از دست برود. هرچه از بازی ها گذشت، تیم شکل گرفت و نشان داد که حرف های زیادی برای گفتن دارد. عملکرد تیم ما در چند بازی آخر بسیار خوب بود و خداراشکر این نمایش های خوب به نتیجه هم منجر شد. البته شک نکنید، پرسپولیس از این هم بهتر خواهد شد و این تعطیلات فرصت خوبی است تا تیم هماهنگی بیشتری بدست بیارود. در مجموع عملکرد تیم ما مناسب بود و شایسته صدرنشینی را در لیگ داشته است.

کدام تیم ها را مدعی قهرمانی می دانید؟

از الان نمی شود در خصوص مدعیان قهرمانی حرف زد. تازه ۶ هفته از لیگ گذشته و بازی های زیادی باقی مانده است. به نظرم خیلی از تیم ها هنوز شکل نگرفتند و در این خصوص باید بعد از نیم فصل صحبت کرد.

نظر شما در خصوص عملکرد لوکادیا چیست؟

لوکادیا بازیکن بسیار حرفه‌ای و موقعیت طلبی است، اما خواهشی که از هواداران دارم این است که بازیکنان را مغرور نکنند. اینکه لوکادیا بازیکن ماهری است از چشم کسی پنهان نیست، اما بهتر است اجازه دهیم بازیکن کارش را انجام دهد و در جهت منافع باشگاه بهترین خودش را به نمایش بگذارد. لوکادیا مهاجم باکیفیتی است ولی کمی هم خوش شانس است که موقعیت های بسیار خوبی گیرش می آید. در مجموع فکر می کنم خرید خوبی برای پرسپولیس بوده و در آینده با رسیدن به فرم بدنی بهتر، گل های بیشتری برای پرسپولیس خواهد زد.

رادوشوویچ به درد بنایی هم نمی خورد/ کسی که با این دروازه بان قرارداد بست باید محاکمه شود/ لوکادیا خوش شانس است!

در مورد جدایی اسکوچیچ و بازگشت کیروش چه صحبتی دارید؟

در خصوص تیم ملی من باید خیلی از واقعیت‌ها را از صفر تا صد باید بگویم، اما اجازه دهید تا پایان جام جهانی سکوت کنم تا خدایی نکرده در فاصله ۲ ماه مانده تا جام جهانی حواشی وارد اردو نشود. من با تمام وجود دوست دارم تیم ملی‌مان در مسیر جام جهانی موفق باشد، اما واقعیت چیز دیگری است. در خصوص تیم ملی صحبت‌هایی دارم از برکناری اسکوچیچ تا انتخاب کی‌روش و تمام اتفاقات فدراسیون فوتبال که به وقتش اعلام خواهم کرد. امیدوارم بخاطر دل مردم تیم ملی‌مان موفق باشد. در مورد اسکوچیچ فقط می گویم که در حق او جفا شد و بی انصافی صورت گرفت. لزومی به بازگشت به عقب نبود و من برای تمام حرف های خودم دلیل دارم. انشاالله بعد از جام جهانی در این مورد به صورت مفصل حرف می زنم.

رادوشویچ در مصاحبه ای اعلام کرد، تحت هیچ شرایطی حاضر نیست به پرسپولیس تخفیف بدهد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

معلوم است که تخفیف نمی دهد. در عمرش چنین پولی را ندیده است ولی با کمک بعضی ها موفق شد پرسپولیس را تیغ بزند. رادو به درد بنایی هم نمی خورد و در کل فصل ۵ بازی هم نمی کرد، باید رفت و آن کسی که با او قرارداد بست را محاکمه کرد. نمی دانم چرا کسی کاری نمی کند ولی آن هایی که فقط ادعا داشتند و می گفتند ما فوتبالی و پرسپولیسی هستیم، الان کجا هستند؟ مشکلات الان پرسپولیس را آن ها به وجود آوردند و خدا کند این افراد را محاکمه کنند تا درس عبرتی برای بقیه شود.

رادوشوویچ به درد بنایی هم نمی خورد/ کسی که با این دروازه بان قرارداد بست باید محاکمه شود/ لوکادیا خوش شانس است!

 

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها