کد خبر : 80258

لیاقت قهرمانی دارد/ دیاباته ۳۴ سال سن دارد؛ شاید غیبتش احساس نشود!

لیاقت قهرمانی دارد/ دیاباته ۳۴ سال سن دارد؛ شاید غیبتش احساس نشود!

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و بیشترین نماینده را هم در تیم ملی دارد. شاید نفرات دیگری مثل سعید صادقی، سروش رفیعی یا دانیال اسماعیلی‌فر هم می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند.

هافبک سابق پرسپولیس، این تیم را لایق‌ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ بیست و دوم می‌داند. ابراهیم اسدی با اشاره به این موضوع می‌گوید: پرسپولیس در فصل جدید بهترین و تاکتیکی‌ترین فوتبال را به نمایش گذاشته و توانسته است با قدرت صدرنشین رقابت ها شود.

او ادامه می‌دهد: نکته مهم در مورد این پرسپولیس روند رو به جلویی است که این تیم طی می‌کند. پرسپولیس با مساوی شروع کرد اما در ادامه مسابقات توانست خیلی خوب امتیاز جمع کند و اسب خود را برای قهرمانی زین کند. من فکر می‌کنم با همین شرایط پرسپولیس بتواند با تداوم صدرنشینی قهرمانی نیم فصل را کسب کرده و سپس در نیم فصل دوم به سمت قهرمانی پایان فصل خیز بردارد.

هافبک سال های نه چندان دور پرسپولیس خاطرنشان می‌کند: شک نکنید در پایان فصل امید عالیشاه کاپ قهرمانی لیگ برتر را بالای سر خواهد برد چون این پرسپولیس لایق‌ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی است. این تیم از نفرات خوبی برخوردار است و کادرفنی با تجربه ای هم در اختیار دارد بنابراین امیدواری همه ما پرسپولیسی ها برای کسب عنوان قهرمانی بیشتر از گذشته است.

اسدی در خصوص رقیبان پرسپولیس نیز تصریح می‌کند: مدعیان قهرمانی در لیگ برتر در فصل جدید همان مدعیان فصل گذشته خواهند بود. باز هم به نظرم استقلال و سپاهان رقیبان اصلی پرسپولیس هستند و گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان نیز می‌توانند تنور رقابت برای کسب عنوان قهرمانی گرم تر کنند.

شک نکنید امید عالیشاه جام را بالای سر خواهد برد/ این پرسپولیس لیاقت قهرمانی دارد/ دیاباته ۳۴ سال سن دارد؛ شاید غیبتش احساس نشود!

پیشکسوت پرسپولیس ضمن اشاره به لیست جدید کارلوس کی روش یادآور می‌شود: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و بیشترین نماینده را هم در تیم ملی دارد. شاید نفرات دیگری مثل سعید صادقی، سروش رفیعی یا دانیال اسماعیلی فر هم می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند اما سلیقه سرمربی این بوده است. البته این نفراتی هم که اسم بردم هنوز فرصت دارند به تیم ملی دعوت شوند چون لایق و شایسته هستند. این سه نفر هم می‌توانند با درخشش و تداوم در پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده و حتی مسافر جام جهانی شوند.

او در مورد مصدومیت شیخ دیاباته نیز می‌گوید: من دقیق نمی‌دانم جریان چه بوده است؟ شیخ دیاباته اگر اشتباه نکنم ۳۴ ساله است و در این سن و سال مصدومیت و برگشت به تمرینات گروهی و بازی ها نسبت به سنین پایین تر سخت تر است. پرسپولیس در حال حاضر با یورگن لوکادیا خیلی خوب گل می‌زند و شاید غیبت شیخ دیاباته خیلی احساس نشود اما من شنیدم او تا پایان نیم فصل نمی‌تواند به تیم کمک کند و این خوب نیست. او شاید می‌توانست در دربی از لحاظ روحی و روانی به کمک پرسپولیس بیاید. امیدوارم دوره درمان این مهاجم خیلی طولانی نشده و بتواند به زودی برگردد و در کنار سایر بازیکنان قرار بگیرد. در مورد دیاباته شنیدم بسیار انسان مهربان و خونگرمی‌است که همواره لبخند بر لب دارد و برایش در پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها