کد خبر : 80249

در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

 مرکز تهران یکی از مناطقی است که دسترسی خوبی به امکانات‌رفاهی از جمله مترو، خط BRT، مراکز خرید متنوع، بیمارستان و . . . دارد و جزو مناطق مورد توجه برای خریداران مسکن در تهران است. به همین خاطر در این گزارش  به بررسی خانه‌های ۴ میلیاردی در مناطق مرکزی تهران پرداخته‌ایم.

اگر قصد خرید آپارتمانی ۱۰۰ متری در امیر آباد را دارید، با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان میتوانید واحدی ۲۵ ساله همراه با ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

اگر واحدی نوساز در مرکز تهران بخواهید میتوانید واحدی ۸۰ متری در میدان‌ولیعصر با توجه به اینکه ۱ خوابه است را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر خانه‌ای برای سرمایه‌گذاری در محله یوسف‌آباد میخواهید، میتوانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۱۰۷ متر و ۲ اتاق خواب را با قیمت ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی دیگر با متراژ ۱۰۰ متر در همین محله با توجه به اینکه ۲۵ سال از ساخت آن سازه گذشته است و ۲ خوابه است را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۰۴ متری در محله سهروردی با سنی معادل ۲۲ سال و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین با همین سرمایه میتوانید واحدی ۸۸ متری در بلوار‌کشاورز با سن ۲۳ سال و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۲۶ ساله در محله فاطمی با متراژ ۸۳ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

قیمت-مسکن

 
منبع: اقتصاد آنلاین

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها