کد خبر : 80195

متین ستوده خیره کننده تر از همیشه + عکس

متین ستوده خیره کننده تر از همیشه + عکس

متین ستوده بازیگر خوش چهره ایرنی می باشد که تصاویر زیادی از خودش منتشر میکنه اما اینبار خانوم بازیگر با یه دختر خوشگل عکس گذاشت که جالب بود.

شایانیوز-  متین ستوده از بازیگرای خوش چهره و خوش نقش سینما و تلویزیون می باشد که البته بر روی پرده نقره ای چندان کارنامه کاری پر باری نداره و مدتی هم میشه که حالا یا به دلایل شخصی و یا نبود پیشنهاد کاری، در این عرصه کمرنگ شده. متین ستوده یه دختر پر حاشیست که خب با انتشار تصاوری زیبا و جلب توجه کن از خود در صفحه اینستاگرامش بیشتر بولد شد و حالا متین ستوده تنها با تصاویری که در فضای مجازی به اشتراک میذاره بیشتر مشهوره نه کارش!

متین خانوم ستوده اما گرچه بازی نمیکنه ولی هوادارای بسیاری داره و تازگیام در یکی از مراسات سینمایی حضور پیدا کرد که البته به عنوان بازیگر اون کار نبود. متین ستوده تو صفحه اینستاش تصاویر جذاب زیادی به اشتراک میذاره اما اینبار اومد و یه عکس دو نفره با سپیدار خانومِ کوچولو گذاشت که متین ستوده میشه خالش!

متین ستوده تا به حال چند باری از سپیدار عکس و فیلم گذاشته اما اینبار جدا از عکس دلنشینی که پست گذاشت ویدیویی کوتاه از پاهای این خانوم کوچولو تو آب منتشر کرد که مورد توجه و ذوق کاربران قرار گرفت.

 

matinsotudeh_1663320310

 

همونطور که گفتیم میتن ستوده این اولین باری نبود که از سپیدار خانوم عکس میذاره. این بازیگر جوان مدتی پیش هم هی عکس خیلی دلبر از این خانوم کوچولو به همراه یک سگ جذاب و بانمک به نام بادوم منتشر کرد که واقعا دل کاربرارو برد.

البته که باید هنر عکاسی هم داشته باشی تا بتونی لحظات رو خوشگل ثبت کنی. متین ستوده هم خودش اهل ژست گرفتنه و بلده، و هم همیشه با آرایش و پوششی آراسته و شیک هستش که خب البته پول داشته باشی بایدم بهترین آیتم هارو استفاده کنی!!!

matinsotudeh_1644824359

matinsotudeh_1581452456

matinsotudeh_1612011690

متین ستوده با اضافه وزن ژل و بوتاکسش رفت اون دنیا رو دید!

متین ستوده هنرمندی محبوب است که صرفا به دلیل بازیگر بودنش مشهور نشد و بازیگری تنها سکوی پرتابی بود تا ایشون به معروفیت و بعد هم  به مدلینگ برسن و جذب فالوور داشته باشن برای خودنمایی!

حالا میگین چرا؟ این روزا ظاهرا خانومای بازیگر تو مسابقاتی سنگین هستند که رقابتی سنگین تر دارن و دائم در تلاشند تا از اون یکی جذاب تر خاص تر به نظر برسند. حالا در این راه قطعا همگی یکی یکبار میرن زیر تیغ جراحی! برخی هم میرن زیر سرنگ بوتاکس و ژل! و در آخر همه اونها میرن تو سالن های آرایشی و دم به دقیقه رنگ عوض میکنن! 

متین ستوده دقیقا یکی از همین خانومای بازیگره که یکسره تو این فضاها سیر میکنه. متین خانوم اما انگاری تو فضای دیگری هم رفته! مثلا مدتی پیش مصاحبه ای از وی منتشر شد که متین خانوم ادعا دارند داشتن سکته میکردن و مرگ رو با چشماشون دیدن! در ادامه این ویدیویی رو در این باب مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

و این هم کامنتای عجیب کاربران همیشه در صحنه

خب ویدیو رو دیدین؟ میدونین که کاربران همیشه در صحنه برای هررر چیزی نظرات مختلفی دارن و خب قطعا از چنین مصاحبه و چنین ظاهری هم به راحتی نمیگذرن! 

برخی از کاربران به شال خانوم بازیگر گیر دادن که چقدر فسقلیه و دیگه اونم در بیار و این حرفا! برخی هم گفتن چیکار به شالش دارین مگه خودتون چه شکلی هستین!

برخی دیگرحسابی متین ستوده رو مسخره کردن و گفتن شما چیزی زده بودی و تو فضا بودی به همین دلیل این موارد رو حس کردی و فاز مرگ گرفتی! برخی هم تایید میکنن و میگن آره سکته چنین حالتی رو به ادم میده و شبیه به مرگه! برخی هم که اصلا محو آقای جوان داخل فیلم شدن که ایشون داره لبخند میزنه و به زور خودش رو دربرابر حرفای خنده دار متین نگه داشته و ...

matinsotudeh_1662635826_3

متین خانوم با قد 1.75 در پی شوهری بلند!

قد متین ستوده بین خانوما از بلند قامتان حساب میشه و خب خانوم بازیگر به همین دلیل همیشه نگران این بود که پارتنر آیندش هم قدس باشه یا حتی کوتاه تر، اما در نهایت با آقای علی زندی ازدواج کرد که خانوم بازیگر برای میکاپ عروسی خود هم به سالن لوکس و خفن مریم رهنا خواهر بهاره رهنما رفت.

105

 
 
 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها