کد خبر : 80121

کی‌روش اولین دستور را صادر کرد

کی‌روش اولین دستور را صادر کرد

فایده ۸ سال حضور کارلوس کی‌روش در ایران، تنها دو صعود به جام جهانی و بازگرداندن نظم به اردوی تیم ملی نبود.

تاکید کارلوس کی‌روش رو تاسیس ساختمان پک، منجر به این شد که تیم‌های ملی به خصوص تیم ملی بزرگسالان دارای یک مرکز تمرین خوب در زمینه بدنسازی شود و از سویی با پیگیری‌های مداوم در نهایت توانست تیم ملی را صاحب یک زمین تمرین خوب و با کیفیت کند که زمین شماره ۲ است.

طبق وعده‌هایی که فدراسیون فوتبال به کارلوس کی‌روش داده بود قرار بود بلافاصله بعد از زمین شماره ۲ زمین شماره ۱ هم ترمیم شود تا از سوی دیگر تیم‌های ملی مورد استفاده قرار گیرد.  اما کارلوس کی‌روش امروز در تهران متوجه شد هیچ اقدامی برای زمین شماره یک انجام نشده و تازه گاهی زمین شماره دو هم از سوی دیگر تیم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که این موضوع تعجب کی‌روش را به همراه داشت.

به طور حتم از امروز تمرین دیگر تیم‌های ملی در زمین شماره ۲ ممنوع می‌شود. به باور او زمینی که تیم ملی در آن تمرین می‌کند مقدس است و از سوی دیگر تیم‌ها نباید مورد استفاده قرار گیرد به خصوص که به مرور زمان کیفیت خود را از دست می‌دهد.

کارلوس کی‌روش پیش تر در این باره به فدراسیون فوتبال گفته بود در همه جای دنیا اینطور است. در زمینی که تیم ملی تمرین می‌کند سایر تیم‌ها تمرین نمی‌کنند یا بهتر است بگوییم اجازه تمرین ندارند. 

بعد از رفتن کی‌روش از تیم ملی، زمین شماره ۲ که تنها اختصاص به تیم‌های ملی داشت توسط تیم‌های دیگر هم مورد استفاده قرار گرفت؛ نساجی قائم شهر یکی از این تیم‌ها بود!

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها