کد خبر : 80098

لوکادیا با این حرکت محبوب پرسپولیسی ها شد

لوکادیا با این حرکت محبوب پرسپولیسی ها شد

یورگن لوکادیا مورد توجه‌ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود که حرکتش نگاه‌های زیادی را به سمت خود می‌کشاند.

یورگن لوکادیا موفق شد چهارمین گل خود در لیگ برتر ایران را مقابل نفت مسجدسلیمان به ثمر برساند و خود را در قامت یک ستاره تمام عیار برای پرسپولیسی‌ها مطرح کند. او حالا موردتوجه‌ترین بازیکن پرسپولیس نیز هست و باوجود اینکه هرگز در آسیا و خاورمیانه فوتبال بازی نکرده اما خیلی زود توانسته در ایران و بین هواداران پرسپولیس خود را جا بیاندازد و رابطه نزدیکی با آنها ایجاد کند.

او در زمین مسابقه نیز یکی از مهم‌ترین چهره‌هاست و به پنالتی‌زن اول پرسپولیس تبدیل شده و در بازی با نفت مسجدسلیمان برای نخستین بار پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد با ضربه دقیق به گوشه سمت چپ دروازه نفت، بازی را به تساوی بکشد.

اما در این صحنه اتفاق جالبی رقم خورد که بعد از بازی بسیار دیده شد. این صحنه‌ایست که مهاجم هلندی پرسپولیس پیش از اینکه توپ را روی نقطه پنالتی قرار دهد و دورخیز کند، به دروازه‌بان نفت نگاه کرد و به نظر با اشاره دست به او گفت که ضربه را به سمت چپ خواهد زد.(شاید شبیه به دوئل فن دایک و گلر چلسی در ضربات پنالتی فینال جام اتحادیه که فن دایک توپ را به سقف دروازه کپا چسباند).

عکس| تقلبی که لوکادیا به گلر نفت داد/ مرد هلندی اینگونه محبوب پرسپولیسی‌ها شد

در مسجدسلیمان هم  این بازیکن پنالتی را به همان جهت زد و با وجود تشخیص دروازه‌بان حریف، دروازه او را گشود. اتفاقا سعید جلالی راد هم جهت توپ را تشخیص داده بود اما هرچه به بدنش کش آورد، نتوانست توپ را بگیرد.

او در این بازی یک گل دیگر هم برای پرسپولیس به ثمر رساند.

ورزش سه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها