کد خبر : 80010

فریبا نادری بازیگر باحال ایرانیه که دیگه صفحه اینستاگرامشو ترور کرده از عکسای جورواجورش اما اینبار عکس خانوم خانوما یجور عجیب بود.

شایانیوز-  فریبا نادری بازیگر باحال و مشهور ایرانیه که با بازی در سریال ژذاااب ستایش مشهور شد. البته که فریبا نادری خیلی ساله در این عرصه فعالیت داره و قبل از ستایش هم کاملا شناخته شده بود اما خب کاری که ستایش با برخی از بازیگراش کرد هیچکدوم از کاراشون نکرد! 

اما اگه بخوایم از موضوع فیلم و سریال خانوم خانوما در بیایم و برسیم به زندگی شخصیش باید بگیم ایشون با ستایش مشهور شد درست، اما با بازپخش هایی که شبکه آی فیلم گذاشت و یه شونصدبار دیگم نشونش داد این شهرت صدبرابر شد و خب خیلیا شیفته خانوم بازیگر شدن و در نتیجه جذب فالووری بالا برای وی بود. فریبا نادری در حال حاضر بیش از 2 میلیون فالوور داره که بین خانومای بازیگر رقم کمی نیست.

اما خب در مقابل فریبا نادری هم فعالیت بسیاری داره و تصاویر زیااادی از خود به اشتراک میذاره که خب هم خوبه و هم بد. خوبیش اینه فریبا نادری مثل برخی از چهره های مغرور نیست که سالی یبار عکس میذارن و بدیشم اینه خانوم خانوما فقط مثل ریگ عکس میذاره و توجهی به زیبایی تصاویر و آراستگی پیجش نداره! در ادامه نمونه ای از ان را مشاهده می کنید که این بازیگر از خود عکسی بی لبخند و بی ژست و ... استوری کرد!

فیلتر مالیه فریبا نادری واسه جذب نگاه ها!

فریبا نادری گاهی هم تو عکساش اونقدر میشه که مجبوره حسابی صورتشو فیلتر مالیش کنه بلکه صاف و صوف بشه صورتش. فریبا خانوم اصولا عاشق این سبک عکس گرفتن های یهویی و فیلتر های جورواجوره. خانوم خانوما ظاهرا در حال ایفای نقش در سریالی جدید هستن چرا که به تازگی چنین گفتند اما در این تصویر مشخصه که در ماشینی لوکس نشسته و در حال گذر از چیتگر هستند!

Untitled (1)

فریبا نادری با این شوهری که کرده زندگیشو از نو ساخت!

فریبا نادری یکی از بازیگراییه که وضع زندگیش خیلی توپه و یه خونه خفن هم تو بالا شهر واسه خودش دست و پا کرده که به گفته کاربرا اینا همه از صدقه سر آقاشونه. همسر دوم فریبا خانوم تو حوزه لبنیات مشغول فعالیته و درسته که از شوهرش عکس یا فیلمی منتشر نمیکنه و عکساش رو همیشه به لطف اینستا و دوربین سلفی، تک و تنها میندازه، ولی پولای درشت به حسابش سرازیره و داره به همین دلیل تو فضای مجازی پز میده در حد تیم ملی!

البته فریبا نادری واقعا تو سال جدید تغییرات زیادی کرده و اگه برین تو پیجش بگردین حتما با بازه زمانی خودنمایی های راه و بیراه خانوم آشنا خواهید شد.

ناگفته هایی از زبون همسر فریبا خانوم نادری

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات است.

طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

مهرداد طباطبایی گفته است: واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد. البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلمهای خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم.

khkh

بیوگرافی جالب فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.

Untitled

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها