کد خبر : 79997

ساپینتو برکنار می‌شود و مربی محبوب می‌آید!

ساپینتو برکنار می‌شود و مربی محبوب می‌آید!

از صبح امروز شایعات عجیبی در فضای مجازی پیرامون بازگشت استراماچونی به استقلال مطرح شده است.

استقلال در حال حاضر دارای یک سرمربی خارجی است که مسئولان این باشگاه به تازگی قرارداد وی را امضا کرده اند اما هر روز یک شایعه عجیب در مورد نیمکت این تیم مطرح می‌شود. به طور مثال از صبح روز پنجشنبه شایعات زیادی در فضای مجازی در مورد بازگشت استراماچونی به استقلال مطرح شد. مربی که دو فصل قبل نتایج خوبی با استقلال گرفت اما به یکباره ایران را ترک کرد.

اما واقعیت ماجرا چیست؟ استراماچونی در حال حاضر سرمربی الغرافه قطر است و با این تیم قرارداد دارد هر چند عملکرد وی و تیمش چندان قابل قبول مسئولان این باشگاه قطری نیست. از طرف دیگر ساپینتو نیز سرمربی استقلال است و با این تیم ۲ سال قرارداد دارد و نمی شود گفت تیمی که سرمربی دارد مسئولان بشگاهش به دنبال یک سرمربی دیگر می‌روند.

شاید در آینده و در صورتی که ساپینتو نتایج خوبی کسب نکند مسئولان این باشگاه به فکر تغییر سرمربی تیم قهرمان بیفتند اما در حال حاضر هیچیک از مسئولان استقلال خبر مذاکره با استراماچونی و برکناری ساپینتو را تائید نخواهند کرد زیرا ممکن است سرمربی پرتغالی و وکلای وی برای این بشگاه دردسر ایجاد کنند.

نکته جالب اینجا است که باشگاه استقلال بدهی سنگینی به استراماچونی دارد که طبیعتا اول باید تکلیف این بدهی سنگین را مشخص کند.

منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها