کد خبر : 79988

الهه حصاری بازیگر جوجول فیسه ایرانی می باشد که تصاویر باحال زیادی منتشر میکنه و اینبار هم خانوم خانوما با یه فیگور ظریف ده همرو برد.

شایانیوز-  تو سینما بازیگرا چند مدلن. مثلا برخی از هنرمندامون هم بازیگر خوبین و هم پررر حاشیه و شیطون، برخی دیگر آرومن و بازیشونم خوبه و دیگری دسته ای هستند که بازی ندارن فقط ادعای خالصن. مثلا الهه حصاری ازون مدل خانوماست که بازیش خوبه ها ولی آرومم هست و اهل حاشیه سازی و کارای یجوری نیست! الهه حصاری یه دختر دهه شصتیه جذابه که البته آخرای این دهه به دنیا اومده اما خب سن و سال کمی هم نداره و سی سالشه. الهه حصاری از اون مدل بازیگراست که بی بی فیس هستن. مثلا الناز حبیبی هم اینجوریه اما خب الهه خانوم بیشتررر.

البته که این بی بی فیس بودنه حالا جدا از چهره ای که شخص داره، به نوع رفتار و سبک لباس پوشیدنش و آرایش نداشته هم بستگی داره! مثلا الهه حصاری موهاش هنوزه که هنوزه مشکیه و رنگ طبیعی داره و یا مدل آرایش کردنش تو نچرال ترین حالت ممکنه! 

الهه حصاری همانند بسیاری از همکارانش در صفحه اینستاگرام خود تصاویر بسیار زیادی منتشر میکنه. مثلا در ادامه تصویری زیبا و ظریف از خانوم خانوما مشاهده می کنید که لبخندی باحال داره و مواردی که گفتیم درش دیده میشه.

Untitled

الهه حصاری از سلاطین ژستای "مثلا حواسم نیست"

الهه حصاری متولد 1369 در شهر قزوینه و برخلاف اینکه یه ترک اصیل به حساب میاد، ولی عاشق اینه که یه دختر جنوبی بود و عکسای مختلفی هم کنار بندرای جنوب گرفته و به گفته خودش شیفته آهنگ خرمشهر "محسن چاووشیه".

الهه خانوم کلا علاقه زیادی به سفر و گشت و گذار داره و البته ژستای خاصش تو طبیعت هم همیشه سوژه خیلی از کاربران فضای مجازی میشه. به گفته طرفداراش الهه حصاری به قدری توانایی داره که میتونه هفتصد تا عکس با یه شاخه گل بگیره و میشه گفت بخاطر علاقه بی نهایتش واسه متفاوت به نظر رسیدن، هر کاری لازم باشه میکنه!

Untitled

Untitled

Untitled

خانوم بازیگر عشق یوگا ومدیتیشن حتی تو آب!

الهه حصاری پیشتر گفته بود که رشته تحصیلی من تربیت بدنی بود و از همان کودکی عاشق ورزش کردن بودم و دنبالش کردم که بعد از مدتی ماجرا برایم جدی تر شد. دنبال مدارک فیتنس و بدنسازی رفتم، زمانی که ورزش یوگا در کشورمان مطرح شد خیلی به آن علاقمند شدم که بعدا متوجه شدم ورزش آسانی هم نیست.

من استاد خوبی داشتم و دوره های کامل این رشته را گذراندم و مدرکم را در این زمینه هم گرفتم. خانوم بازیگر به نظر علاقه زیادی هم به مدیتیشن و ریلکس کردن تو دریا و آب داره و تا حالا چندین ویدیو در این باره منتشر کرده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها