کد خبر : 79968

اتفاقات اخیر و انتظارات مردم و کارشناسان از استقلال باعث شد تا در تمرینات اخیر این تیم اتفاقات مهمی رخ بدهد.

سرمربی تیم استقلال در روزهای قبل از دیدار مقابل پیکان به شدت مورد هجمه پیشکسوتان استقلال قرار گرفته بود. بسیاری از قدیمی‌های این تیم با اشاره به بازی نسبتا ضعیف استقلال در مسجدسلیمان مقابل نفت این شهر به این موضوع پرداختند که استقلال استراتژی و برنامه تاکتیکی درستی ندارد. نبود هافبک بازیساز و مهاجم تمام کننده از دیگر ایرادهای قدیمی‌ها بود.

این مسائل موجب شد سرمربی پرتغالی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان حمله تندی به بازیکنان قدیمی استقلال کرده و آنها را نسبت به تیمش بی دانش خطاب کند. او ادعا کرد چون آنها در تمرینات تیمش نیستند نباید درباره استقلال اظهار نظر کنند!

یکی از مسائل مورد بحث در روزهای گذشته عدم استفاده از عزیزبک آمانوف هافبک ملی پوش ازبکستانی بود. بازیکنی که ساپینتو را هم عصبانی کرد و در نشست خبری گفت: اگر آماده باشد حتماً به او فرصت می‌دهد.

یک اتفاق ویژه در انتظار ۲ استقلالی/ ساپینتو در ترکیب تیمش انقلاب می‌کند

علاوه بر این صحبت حضور امیر ارسلان مطهری در دقایق پایانی مصاف مقابل پیکان یکی دیگر از تغییرات عمده نگاه سرمربی پرتغالی استقلال به بازیکنانش بود.

از اردوی استقلال خبر می‌رسد با توجه به ضعف هافبک‌های این تیم - از جمله مهدی مهدی پور که در مصاحبه ای با خبر ورزشی نیز به این افت خودش اعتراف کرده بود - احتمال بازی کردن عزیزبک آمانوف در دیدار مقابل نساجی قائمشهر به مراتب بیشتر از قبل شده تا شاید این ملی پوش جوان ازبکستانی برای اولین بار در دیدار روز شنبه مقابل نساجی به میدان برود.

از سوی دیگر حضور امیر ارسلان مطهری در بازی و چند حرکت خطرناکش مانند ضربه ناموفق -قیچی برگردان- از درون محوطه جریمه باعث شده تا ساپینتو به فکر ریسک کردن و ایجاد یک انقلاب در ترکیب تیمش بیافتد.

شایان ذکر است؛ تمرین امروز و فردای استقلال بسیاری از مسائل مرتبط با بازی روز شنبه این تیم را روشن خواهد کرد. تیم‌های استقلال تهران و نساجی قائمشهر روز شنبه از ساعت ۱۸ در استادیوم آزادی به مصاف هم می‌روند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها