کد خبر : 79844

سحر قریشی زیر همه چیز زد + تصاویر

سحر قریشی زیر همه چیز زد + تصاویر

سحر قریشی بعد از جدایی از تتلو حسابی لاغر شده و این وسط یه سری ها می گن این لاغری به خاطر مواد کشیدن هست اما خودش می گه اینا اثرات ورزشه!

سحر خانوم قریشی این روزها تو دبی هست و طبق وعده ای که داده قراره اونجا کلی کار خفن و باحال انجام بده این درحالیه که امیر تتلو 2-3 هزار کیلومتر اونور داره با بند و گروهش سخت مشغول آماده شدن برای کنسرت هستند. کنسرتی که گویا آخرین لحظات زندگی امیر تتلو خواهد بود!

سحر قریشی با انتشار یک عکس در اینستاگرام علت کاهش وزن شدید خود را ورزش عنوان کرد در حالی که برخی کاربران آن را اعتیاد می دانستند.

ماجرای اعتیاد سحر قریشی به مواد مخدر پس از آن مطرح شد که امیر تتلو پس از دعوا با سحر قریشی افشاگری کرد که این بازیگر زن سابق سینمای ایران به موادمخدر معتاد است و بدون قرص و مواد لحظه آرام و قرار ندارد.

طرفداران این بازیگر سابق در شبکه های اجتماعی ابراز امیدواری کرده اند آنچه او علت کاهش وزنش عنوان کرده صحیح باشد و ماجرای اعتیاد سحر قریشی ناصحیح باشد.

f0836

f0837

واکنش سحر قریشی به ادعای گل کشیدنش!

چند روزی است سحر قریشی در حال پاسخگویی به شایعاتی است که در زمان نامزدی با تتلو برای او به وجود آمده بود حالا می گوید اصلا مواد مخدر مصرف نکرده است.

سحر قریشی در واکنش به اتهاماتی که تتلو در مورد مصرف مواد مخدر به او زد گفت «من اصلا گل نمیکشم».

ezgif.com-gif-maker (10)

کافه گردی های سحر و خانوم عکاس باشی تو دبی!

سحر قریشی تو دبی تند و تند فاز عوض می کنه و هر روز تو یه موووده! خانم همین چند روز پیش با انتشار یک ویدیو از حال افسرده و دل تنگش گفت و خیلی ها رو به این شائبه و تردید انداخت که سحر دلش برای امیر تنگه یا وطن! اما گویا هیچ کدوم از این فرضیه ها درست نیست چرا که خانوم پرونده برگشتن به ایران رو که کلاً بست از اون طرف حسابی هم از خجالت تتلو دراومد و تیکه بارونش کرد. پس احتمالاً افسردگی سحر خانم فقط یه موود لحظه ای بود و بس چرا که خانوم بعد اون حسابی تو دبی کیفش کوک بوده با رفیق عکاس باشی عزیزش همش مشغول خوشگذرونی و تفریح هستن!

ادعای عجیب امیر تتلو درباره جنسیتش! 

امیر تتلو که این روزها با اعضای بمدش شبانه روز در حال تمرین است در مورد اعضای گروه کنسرتش گفت ما پنج پسر و پنج دختر هستیم که به علاوه من که هم دخترم هم پسر یازده نفر می شویم!

این حرف عجیب با واکنش کاربران مواجه شده است و برخی مدعی ترنس بودن وی شده اند. اما بنظر نمی رسد منظور تتلو چیز دیگری باشد.

تتلو ادعاهای عجیبی در مورد خودش دارد و خود را فرزند طبیعت می نامد. احتمالا منظور او از هم دختر و هم پسر بودن چنین چیزی است.
سحر+قریشی

هذیان گویی امیر تتلو؛ ازدواج باعث فناس!

امیر تتلو که گفته بود می خواهد با سحر قریشی ازدواج کند و رابطه سالم و صحیحی داشته باشد بعد از اینکه رابطه اش با سحر  به مشکل خورد و به قول خودش توبه کرد که دیگه بره سمت ازدواج او حالا در اظهارنظری عجیب به هواداراش گفت: یه متاهله سالم و زنده به من نشون بده من میگم تو راست میگی !! هنرمندای متاهل همه به فنا رفتن! خواننده ها شعراشون یادشون رفت!! کیریستینا آگولرا به اون خفنی ازدواج کرد تموم شد! آنجلینا، بردپیت، مارادونا، مایکل، داوینچی و...همه سر ازدواج و تباه شدن! باز بگم؟
 

unnamed (1)

 
 
 
 
ارسال نظر

دیگر رسانه ها