کد خبر : 79820

قرارداد بازیکن استقلال غیرقانونی است؟

قرارداد بازیکن استقلال غیرقانونی است؟

محمدحسین مرادمند مدافع استقلال می‌گوید هیچ منعی برای بازی کردن در این تیم ندارد.

محمدحسین مرادمند بازیکن قانونی استقلال به حساب می‌آید و هیچ منعی برای بازی در ترکیب این تیم ندارد. با اینکه بعد از انتشار زمان پایان خدمت این بازیکن شایعاتی پیرامون غیرقانونی بودن قرارداد او با استقلال منتشر شده اما این اخبار جعلی است و مدافع مشهدی باشگاه استقلال می‌تواند همچون دیگر بازیکنان برای استقلال بازی کند. در همین راستا محمدحسین مرادمند اظهارات کوتاهی هم داشته که نشان می‌دهد هیچ منعی برای حضور در ترکیب استقلال ندارد. مرادمند درباره اینکه وضعیتش با باشگاه استقلال چطور است، این جملات را به زبان آورده است: «تمرین می‌کنم و منتظر فرصتی هستم تا دوباره به ترکیب استقلال برسم. هیچ منع قانونی برای بازی در ترکیب استقلال ندارم و قراردادم هیچ مشکلی ندارد.

با همه وجود در خدمت تیم محبوبم استقلال هستم.» به این ترتیب باید ماجراهای اخیر را مشتی شایعه‌پراکنی دانست برای دور کردن این بازیکن از ترکیب استقلال، چرا که طبق قانون بازیکنان سرباز مجازند حتی تا دو ماه قبل از پایان دوران خدمت مقدس سربازی با تیم جدید خود قرارداد امضا کنند که مرادمند هم با رعایت قانون و براساس آنچه در آیین‌نامه نوشته شده با استقلال قرارداد بسته است. این شایعات در حالی ذهن استقلالی‌ها را به سمت و سوی خود برد و نگرانی‌هایی را ایجاد کرد که این بازیکن به احتمال زیاد در فهرست آینده تیم ملی نیز قرار خواهد گرفت و حتی شانس حضور در جام جهانی فوتبال را هم خواهد داشت.

مرادمند که قبل از انتقال به باشگاه ملوان غالباً در ترکیب استقلال قرار می‌گرفت و جزو بازیکنانی بود که سرمربی تیم ملی روی او نظر داشت، اکنون نیز با وجود ماه‌ها دوری از بازی اما مورد توجه سرمربی تیم ملی است و به نظر می‌رسد حتی اگر سرمربی تیم ملی هم تغییر کند این بازیکن جزو مردانی باشد که در اردوی تیم ملی حضور خواهد داشت و چه بسا به‌دلیل برخورداری از فیزیک بدنی مناسب راهی جام جهانی هم بشود. البته دیگر مدافعان استقلال نیز شانس حضور در تیم ملی را هم دارند اما جسته و گریخته شنیده می‌شود که مرادمند به احتمال زیاد در لیست آتی تیم ملی حضور خواهد داشت.

 
منبع: ایران ورزشی

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها