کد خبر : 79813

هانیه توسلی بازیگر مطرح سینما با انتشار تصاویر متعددی در صفحه اینستاگرام اش، خبر خروج اش از ایران را تایید کرده است.

وقت صبح- هانیه توسلی هنوز نگفته است که به کدام یک از کشورهای جهان رفته است، اما طبیعت اطراف او این گمان را ایجاد می کند، که این بازیگر مطرح سینما اکنون در اروپا به سر می برد.

خروج هانیه توسلی از ایران؛ او برای همیشه رفت؟

 

انتشار این تصویر باعث شده تا برخی رسانه ها و سایت های داخلی ادعای عدم بازگشت و مهاجرت همیشگی او را مطرح کنند.

 

خروج هانیه توسلی از ایران؛ او برای همیشه رفت؟

اما با دقت روی برخی عکس های او و عدم کشف حجاب اش، می توان دریافت که هانیه توسلی تنها قصد مسافرت را داشته و احتمالا به زودی به ایران باز خواهد گشت.

 
 

بخوانید: صحبت های جدید هانیه توسلی در مورد آزار در سینما

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی، متولد ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در همدان است. وی از سال ۱۳۷۸ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود.

او دانش ‌آموخته کارشناسی نمایشنامه ‌نویسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. از نخستین کارهایش در سینما حضور در فیلم سگ‌کشی بهرام بیضایی بود.

وی چند سال پس از شروع حرفه بازیگری، برای بازی در فیلم شب‌های روشن، تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را در هفتمین جشن خانه سینما دریافت کرد.

هانیه توسلی، همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلم دهلیز برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

او سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون سه ماهی، مردن به وقت شهریور، عصر جمعه، آمدیم نبودید رفتیم،

سیانور، هفت ماهگی، مرثیه‌ای برای کتاب ‌سوزی ‌ها، شام آخر، نقطه کور، ایده اصلی، جهان با من برقص،

مادری، خط ویژه، کلمبوس، شکاف، سوءتفاهم و گیسو را در کارنامه هنری خود دارد. هانیه توسلی در برنامه همرفیق نیز به عنوان مهمان حضور داشته است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها