کد خبر : 79796

روح‌الله محمدی عضو هیئت مدیره نفت آبادان نسبت به برخی سایعات عجیب در خصوص بازیکن این تیم واکنش نشان داد.

 روح‌ الله محمدی در خصوص شکست تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به داشته هایمان بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به ویژه در نیمه دوم به نمایش گذاشتیم. اگر توپ های بازیکنانمان به گل تبدیل می شدند، قطعاً نفت با امتیاز ورزشگاه آزادی را ترک می کرد. این نتیجه اصلاً حق باشگاه نفت آبادان نبود.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت طالب ریکانی و حسن بیت سعید و همچنین جذب بازیکن خارجی، گفت: در حال بررسی گزینه خارجی‌مان هستیم و مطمئناً یک بازیکن خارجی به تیم اضافه خواهد شد. طالب ریکانی را هم بعد از رفع مصدومیتش در بازی با پرسپولیس در اختیار داشتیم اما او و حسن بیت سعید را انشاءالله از هفته های آینده به صورت کامل در اختیار خواهیم داشت و مطمئناً حضور این دو بازیکن تأثیر بسزایی در روند تیم خواهند داشت.

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در ادامه با گله مندی از افرادی که صحبت هایی در خصوص تبانی احسان مرادیان گلر این تیم مطرح کرده اند، افزود: مرادیان و عملکردش برای همه شناخته شده است. او در ۳ بازی قبلی از بازیکنان فوق العاده نفت آبادان بوده و اگر بخواهیم عملکرد دروازه‌بانان حاضر در لیگ را در ۴ بازی گذشته بررسی کنیم قطعا مرادیان جزو ۳ دروازه‌بان برتر لیگ بوده و حتی شایسته دعوت به تیم ملی نیز است. او دروازه‌بانی اخلاق مدار است و اینکه دروازه‌بان مقابل استقلال و پرسپولیس گلی دریافت کند دلیل بر این نیست که صحبت‌های اینچنینی در خصوص او گفته شود. ضمن اینکه مرادیان در هیچ کدام از ۲ گلی که در بازی با پرسپولیس دریافت کردیم، به صورت ۱۰۰ درصدی مقصر نبود.

وی ادامه داد: ما معتقدیم اگر تیم می برد همه اعضا آن بازی را برده اند و اگر تیم می بازد همه مقصر هستیم اما متأسفانه بعد از بازی، برخی پیج های سرخابی و یک سری افراد معلوم الحال که از ابتدای فصل حاشیه هایی ایجاد کردند و متأسفانه به بازیکنان ما اعمال و افعال غیرقانونی و غیراخلاقی را نسبت دادند که ضمن رد چنین صحبت‌هایی باید بگویم این حق را برای باشگاه نفت آبادان محفوظ می‌دانیم که در صورت تکرار چنین حواشی از این افراد شکایت کرده و باید اظهارات خود را در مراجع ذیصلاح با مستندات اثبات کنند، وگرنه از حقوق باشگاه اخلاق مدار صنعت نفت آبادان به سادگی نخواهیم گذشت.

محمدی بیان کرد: جالب است که یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که خودش نیز در گذشته دروازه‌بان بوده است و در دورانی که بازی می‌کرده، گل‌هایی به مراتب بدتر دریافت کرده به خودش اجازه می‌دهد در خصوص دروازه‌بان صنعت نفت آبادان اظهارنظرهای اشتباه داشته باشد. ما قطعاً این مسائل را بررسی می‌کنیم و قطعاً هر شخصی در هر موقعیتی به هر یک از ارکان باشگاه چنین اتهاماتی بزند قطعاً ورود کرده و از او به مراجع قضایی شکایت می کنیم.

وی در گفت و گو با سایت باشگاه نفت آبادان پایان خاطرنشان کرد: ما به سلامت اخلاقی مرادیان و تمام اعضای تیم اعتماد و اعتقاد داریم و مرادیان اولین باری نیست که مقابل پرسپولیس و استقلال بازی می‌کند و از نظر ما او در بازی مقابل پرسپولیس عملکرد بدی نداشت. از افرادی که چنین حواشی را درست می‌کنند درخواست داریم نفت را وارد بازی‌های رسانه‌ای و غیراخلاقی آبی و قرمز نکنند. نفت در زمین حرف می‌زند و اجازه نمی‌دهیم تیم را وارد حاشیه کنند.

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها