کد خبر : 79682

مهاجم مدنظر ریکاردو ساپینتو در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته است.

یک هفته از پایان فرصت نقل و انتقالات تابستانی می‌گذرد اما هنوز وضعیت کاوه رضایی در استقلال تهران مشخص نیست. قرارداد مهاجم اسبق آبی پوشان برای بازگشت رسمی به این تیم امضا نشد و او وضعیت مشخصی برای ادامه همراهی این تیم ندارد. رضایی در اواخر اردوی برون مرزی ترکیه به استقلال ملحق شد اما با گذشت سه هفته از مسابقات هنوز برای این تیم بازی نکرده است.

رضایی جدا می‌شود؟

خبر ناخوشایند برای طرفداران استقلال این است که رضایی آماده مذاکره و پذیرفتن پیشنهادات از لیگ برتر ایران است. مهاجم فصل پیش اود-هوورلی لوون بلژیک در فاصله کمتر از ۹۰ روز مانده به جام جهانی قطر نمی‌خواهد برای نیم فصل از مسابقات دور باشد. رضایی در حال حاضر مورد توجه دو باشگاه پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان قرار گرفته و از این رو او تصمیم گرفته تا مسیر آینده‌اش را هر چه زودتر مشخص کند.

سپاهان دست روی گزینه پرسپولیس گذاشت/ بمب جدید استقلال در آستانه جدایی

چرا وضعیت رضایی نامشخص است؟

مشکل اصلی رضایی در ابتدا اقامت کشور بلژیک بود که او باید با برطرف کردن آن قراردادش را با استقلال نهایی می‌کرد. این بازیکن تنها برای حضور در این تیم توافق کرده بود و با دریافت پیش پرداخت در تمرینات حاضر می‌شد تا با برطرف کردن امور شخصی برای عقد قرارداد اقدام کند. درحالیکه مشکل او برطرف شده اما به دلیل عدم وجود جای خالی در لیست استقلال، ثبت قرارداد رضایی امکان پذیر نیست. استقلال سعی کرد با فسخ قرارداد ارسلان مطهری، قرارداد رضایی را ثبت کند اما پیچیده شدن وضعیت این بازیکن موجب شده تا رضایی برای ادامه همراهی آبی‌پوشان دلسرد شود.

احتمالات در صورت جدایی

در صورتیکه رضایی از استقلال جدا شود و این تیم را به مقصد رقبای تیم سابقش در مسیر کسب عنوان قهرمانی ترک کند، انتقادات هواداران نسبت به مدیریت باشگاه مجددا افزایش می‌یابد. طرفداران از ابتدای نقل و انتقالات برای انتخاب سرمربی و سپس جذب کاوه رضایی انتظار زیادی را متحمل شده بودند و جدایی این بازیکن برای آن‌ها به سادگی قابل هضم نخواهد بود. از طرف دیگر او یکی از بازیکنانی است که بر اساس لیست ساپینتو استقلالی شده بود و باید دید این سرمربی در آینده چه صحبت‌هایی در این باره خواهد داشت.

منبع: ایلنا

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها