کد خبر : 79643

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد به زودی بین یکی از دو گزینه مورد نظر یحیی گل محمدی که هر دو مهاجم سابق استقلال هستند جذب این تیم می‌شوند.

در روزهای اخیر پس از مطرح شدن نام امیر ارسلان مطهری در فهرست خروجی بازیکنان تیم استقلال این موضوع با جدیت از سوی رسانه‌ها پیگیری شد. اینکه این بازیکن به چه دلیل از لیست خارج میشود!

در همین باره و از زبان برخی مسئولان باشگاه استقلال عنوان شد با توجه به پر بودن لیست تیم استقلال برای اضافه کردن کاوه رضایی باید حتماً یک نفر از فهرست خارج شود. با توجه به تعدد بازیکنان هم پست با رضایی در فهرست تیم استقلال و اصرار پیشکسوتان و درخواست هواداران مبنی بر ماندن امیر ارسلان مطهری، مدیران باشگاه استقلال این فرصت را به کاوه رضایی دادند تا به رغم داشتن قرارداد داخلی از این تیم جدا شود. مهاجم کرمانشاهی که در خردادماه سال جاری و پیش از مطرح شدن نام استقلال گزینه تیم پرسپولیس بود.

در همین باره با مسئولان باشگاه پرسپولیس صحبت کردیم که یک منبع آگاه که نمی‌خواست نامش در این باره فاش بشود گفت: «بله ما در خرداد ماه به دنبال جذب کاوه رضایی بودیم اما پس از امضای قرارداد داخلی با باشگاه استقلال از جذب او منصرف شدیم و به سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم که یکی از آنها شیخ دیاباته است».

این مقام آگاه به خبر ورزشی گفت: «در حال حاضر شرایط در رابطه با کاوه رضایی با زمان خرداد ماه فرق کرده و این بار با توجه به شرایطش در باشگاه استقلال، مدیر برنامه‌های این بازیکن به ما پیشنهاد کرده او را جذب کنیم. پیشنهادی که البته با نظر مثبت سرمربی تیم پرسپولیس همراه شده ولی فعلاً مدیران باشگاه در رابطه با رقم و مدت قرارداد در حال چانه زنی با مدیر برنامه کاوه رضایی هستند».

در همین ارتباط و طی هفته‌های اخیر موضوع آسیب دیدگی تازه برطرف شده کاوه رضایی نیز مطرح بود و برخی از استقلالی‌ها گمانه‌زنی می‌کردند یکی از دلایل عدم ثبت رسمی‌قرارداد باشگاه استقلال مصدومیت او باشد.

ولی از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد در صورت توافق مالی با کاوه رضایی این بازیکن به این شرط با پرسپولیس قرارداد می‌بندد که گواهی سلامتش از سوی ایفمارک تایید شود.

ناگفته نماند؛ کاوه رضایی از روز چهارم اردوی تیم استقلال در ترکیه پابه‌پای استقلالی‌ها در حال تمرین است و طبق اعلام مسئولان باشگاه استقلال مشکلی بابت سلامتی ندارد.

شرط مهم پرسپولیس برای جذب کاوه رضایی اعلام شد/ یکی از این دو استقلالی سرخ‌پوش می شود

اما این نکته که بین دیاباته و کاوه رضایی کدام یک به پرسپولیس می‌پیوندند نیز سوال مهم هواداران پرسپولیس و البته طرفداران استقلال است که این موضوع را در رسانه‌ها دنبال می‌کنند. از باشگاه پرسپولیس و منابع آگاه این باشگاه خبر می‌رسد موضوع عقد قرارداد با یکی از این دو بازیکن ممکن است تا ۱۰ دقیقه دیگر و یا امشب یا شاید فردا نهایی شود. آنچه مسلم است اینکه باشگاه پرسپولیس به زودی با یکی از این دو مهاجم سابق استقلال قرارداد می‌بندد.

شایان ذکر است که مسئولان عالیرتبه باشگاه پرسپولیس بیش از هرچیز تمایل دارند با شیخ دیاباته قرارداد ببندند. البته این در شرایطی است که مهاجم سابق استقلال پیشنهاد مالی باشگاه پرسپولیس را بپذیرد.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها