کد خبر : 79613

از جمله حواشی مربوط به بازی استقلال و مس کرمان شرایطی بود که تماشاگران خانم استقلالی در ارتباط با بردن بطری آب به درون استادیوم از آن آگاهی نداشتند و به دردسر افتادند.

تعدادی از تماشاگران استقلالی خانم که برای تماشای بازی استقلال و مس کرمان به استادیوم آزادی رفته بودند به دلیل همراه داشتن بطری آب مجبور شدند آنها را بیرون ورزشگاه دور بیندازند و از داخل استادیوم لیوان‌های یکبار مصرف پلمپ شده آب خوردن بخرند. این موضوع موجب شد تا مشکلاتی به لحاظ صرف هزینه مالی و تشنگی برای بانوان هوادار تیم استقلال به وجود بیاید که باعث دلخوری آنها شد.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ د گفت‌وگو با خبر ورزشی در این باره توضیح داد: من در رابطه با قیمت آن نمی‌توانم دخالت کنم اما نیاوردن بطری آب به درون استادیوم جزو مقررات بین‌المللی است. آن هم به خاطر امنیت است. چون بارها بسیاری از تماشاگران آن را به درون زمین پرتاب کرده اند و این جزو اقلام ممنوع است. اگر عزیزان ظروف پلاستیکی آب ساندیسی را با خودشان به درون استادیوم بیاورند منعی ندارد. چون نمی‌توان آنها را پرتاب کرد.

قطعاً این موضوع در ارتباط با بازی بعدی خانگی پرسپولیس می‌تواند هشدار مهمی‌برای طرفداران این تیم باشد. چراکه اگر بانوان پرسپولیسی بخواهند برای بازی بعدی مقابل صنعت نفت آبادان به استادیوم آزادی بروند از حالا باید بدانند که نمی‌توانند بطری آب به ورزشگاه ببرند. موضوعی که برای آقایان سالهاست جا افتاده و دیگر بطری آب شیشه ای یا پلاستیکی به ورزشگاه نمی‌برند.

منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها