کد خبر : 79603

وینگر تکنیکی پرسپولیس می‌گوید از بازی کردن کنار بازیکنان بزرگ این تیم چیزهای زیادی یاد می‌گیرد.

محمد عمری وینگر تکنیکی و ریز نقش پرسپولیس در فصل گذشته چند بار به میدان آمد و از همان زمان سر زبان‌ها افتاد. این بازیکن در دو بازی ابتدایی این فصل هم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و نمایش بسیار خوبی داشت.

عملکرد خوب این بازیکن ۲۲ ساله باعث شد تا بعضی‌ها به یحیی گل محمدی پیشنهاد دهند که از عمری در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. محمد که اهل ارومیه است در اولین بازی خود در این فصل می‌توانست اولین گلش را برای پرسپولیس به ثمر برساند ولی شوت دیدنی این بازیکن به تیر دروازه خورد.

با این حال گل فوق العاده تماشایی او در دیدار دوستانه مقابل فجرسپاسی بارها دیده شد و به یکی از کلیپ‌های پر بازدید فضای مجازی تبدیل شد. با عمری در خصوص بازی برای پرسپولیس و شرایط خودش در این فصل گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

لازم به ذکر است این مصاحبه چند روز قبل از دیدار پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک گرفته شده است.

اول از گل تماشایی ات در دیدار مقابل فجرسپاسی شروع کنیم. زدن این نوع گل را شگرد داری؟

ممنون از لطف شما. واقعیت این است که این مدل ضربه زدن از گوشه محوطه جریمه یا شوت‌های پشت محوطه را خیلی تمرین می‌کنم و خودم هم به شخصه گل زدن از راه دور را خیلی دوست دارم. اگر فرصتی پیش بیاید سعی می‌کنم در بازی‌ها هم از این ضربات استفاده کنم.

در دیدار مقابل ذوب آهن هم یک شوت فوق العاده زدی ولی به تیر دروازه برخورد کرد.

واقعا حیف شد که آن توپ تبدیل به گل نشد. شاید باورتان نشود ولی آن شب تا صبح از ناراحتی خوابم نبرد و فقط به آن صحنه و از دست دادن ۲ امتیاز فکر می‌کردم. گلزنی همیشه لذتبخش است و این لذت وقتی که برای تیمی‌که عاشقش هستی  گل بزنی ، چند برابر می‌شود. با این حال همه حسرتم به خاطر این بود که اگر آن توپ تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم ولی خب نشد.

از دست دادن ۴ امتیاز در ۲ بازی ابتدایی هوادارن را نگران کرده است. در این خصوص چه صحبتی داری؟

هواداران عزیز ما هستند و ما کاملا نگرانی آن‌ها را درک می‌کنیم. تیم ما در این فصل با تغییراتی مواجه شد که می‌توان به حضور بازیکنان و حتی مربیان جدید اشاره کرد. طبیعتا پرسپولیس در این شرایط نیاز به زمان دارد و فکر می‌کنم رفته رفته خیلی بهتر خواهیم شد. ازیکنانی که به تیم اضافه شدند از لحاظ فنی واقعا در سطح بالایی هستند، ما فقط نیاز به زمان داریم تا از لحاظ تاکتیکی با هم هماهنگ شویم و امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

به نظر می‌رسد شرایط خودت نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. اینطور نیست؟

بله خودم هم این موضوع را قبول دارم و از این بابت خیلی خوشحالم. باید از همه اعضای کادرفنی و همبازیان عزیزم در پرسپولیس تشکر کنم که خیلی به من کمک کردند. من نسبت به سال قبل پیشرفت خوبی داشتم و خوشبختانه در این دو بازی هم آقایحیی به من میدان داد. امیدوارم در بازی‌های آینده هم بتوانم به تیم محبوبم کمک کنم و مهره مفیدی برای پرسپولیس باشم.

تو از کدام تیم به پرسپولیس آمدی؟

من در رده آسیاویژن عضو تیم امیدهای کاسپین بودم که با درخشش در این تیم با پیشنهاد اکثر تیم‌های لیگ برتری مواجه شدم. حتی از استقلال هم پیشنهاد داشتم ولی پرسپولیس را انتخاب کردم. من از بچگی آرزو داشتم پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم.پرسپولیس عشق زندگی من است و افتخار می‌کنم در این تیم بزرگ بازی می‌کنم.

پست اصلی تو کجاست؟

من مهاجم کاذب هستم یا همان بازیکن پشت‌فوروارد. در بازی با ذوب‌آهن به‌عنوان مهاجم کاذب به زمین آمدم ولی در بازی با فولاد وینگر بودم. با این حال هرکجا که کادرفنی صلاح بداند من بازی می‌کنم.

با توجه به حضور کلی ستاره در پرسپولیس نگران این نیستی که به تو فرصت کمی‌برای بازی برسد؟

در اینکه پرسپولیس پر از ستاره است شکی وجود ندارد. من به شخصه از بازی کنار کلی ستاره لذت می‌برم و چیزهایی زیادی از آن‌ها یاد می‌گیرم. بازی کردن یا نکردن من در اختیار کادرفنی است ولی یک دقیقه بازی برای پرسپولیس هم افتخار بزرگی است. ضمن اینکه من باید خودم تلاش زیادی بکنم و آنقدر خوب باشم که مربیان به من فرصت بازی بدهند.

سبک بازی کدام فوتبالیست را می‌پسندی؟

خب من بازیکنان سرعتی و تکنیکی را خیلی دوست دارم و بازیکنان محبوب من هم مسی و نیمار هستند.

به نظرت پرسپولیس در پایان فصل چه رتبه ای را کسب خواهد کرد؟

خب قطعا هدف ما قهرمانی خواهد بود و به چیزی جز آن فکر نمی‌کنیم. تلاش می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد و در پایان فصل جام را به هوادارانمان هدیه دهیم.

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها