کد خبر : 79427

ماجرای درگیری شدید بین هاشمی نسب و یک پرسپولیسی

ماجرای درگیری شدید بین هاشمی نسب و یک پرسپولیسی

چهارشنبه گذشته بین مهدی هاشمی نسب و سپهر حیدری در هتل اوین تهران درگیری شدیدی رخ داد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد با اینکه گل نداشت، ولی کلی حاشیه داشت. حاشیه اصلی این دیدار هم به مهدی هاشمی نسب مدافع سابق پرسپولیس برمی گشت که بعد از گذشت ۲۰ سال از انتقال جنجالی او به استقلال، هنوز هم مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار می گیرد و شاهد فحاشی علیه او هستیم.

مربی فعلی فولاد قبل از شروع بازی در اقدامی عجیب و بعد از فحاشی هواداران پرسپولیس به او به سمت دروازه ای رفت که با پیراهن استقلال دروازه پرسپولیس را باز کرده بود. هاشمی نسب خط دروازه را بوسید و با این کار بیشتر از قبل هواداران پرسپولیس را تحریک کرد. همچنین در بین دو نیمه و وقتی هاشمی نسب قصد داشت وارد تونل منتهی به رختکن شود، بعد از شعارهایی که پرسپولیسی‌ها علیه او دادند، حرکت زشتی انجام داد که منشوری است و این احتمال وجود دارد که با محرومیت هم مواجه شود.

اما این همه درگیری‌های هاشمی نسب با پرسپولیسی‌ها نبود. فولادی‌ها از روز چهارشنبه وارد تهران شدند و در هتل اوین اسکان داشتند. سپهر حیدری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس هم به صورت اتفاقی در آن هتل حضور داشت و وقتی متوجه حضور فولادی‌ها شد، با نفراتی چون احسان پهلوان، سعید آقایی و وریا غفوری خوش و بش کرد و مشغول صحبت شد. در همین بین هاشمی نسب وقتی حیدری را می بیند، نزدیک می شود و به سپهر تیکه می اندازد. همین موضوع جرقه ای شد تا دو بازیکن سابق پرسپولیس با هم درگیر شوند.

ماجرای درگیری شدید ۲ پرسپولیسی سابق در هتل اوین چه بود؟/ خوب خودت را برای هواداران شیرین می کنی!/ ببین؛ قبلا برایم قابل احترام بودی اما...

هاشمی نسب خطاب به حیدری گفت: خوب خودت را برای هواداران پرسپولیس شیرین می کنی و علیه من استوری می گذاری! حیدری هم خطاب به هاشمی نسب گفت: من علیه تو استوری نگذاشتم و منظور من پیشکسوت دیگری از استقلال بود (فنونی زاده).

هاشمی نسب که حسابی عصبانی بود، دوباره ماجرا را کش داد و به حیدری تیکه انداخت انداخت. سپهر هم در جواب به هاشمی نسب گفت: تا قبل از این برای من قابل احترام بودی ولی از این به بعد نیستی! من ترسی ندارم و اصلا تو را پرسپولیسی حساب نمی کنم. کسی که به پرسپولیسی‌ها بارها توهین کند و پیراهنش را به پول بفروشد، هیچ ارزشی برای من ندارد.

 بگو مگوی دو طرف داشت بالا می گرفت تا اینکه چند بازیکن فولاد که در آنجا حضور داشتند، هاشمی نسب و حیدری را جدا کردند و نگذاشتند کار به جاهای باریک بکشد. در واقع اگر نفراتی مثل وریا غفوری، احسان پهلوان و سعید آقایی نبودند، کار بیخ پیدا می کرد و شاید درگیری فیزیکی رخ می داد.

خبرورزشی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها