کد خبر : 79403

اگر اتفاقی رخ ندهد با نظر مثبت یحیی گل محمدی، شیخ دیاباته خرید بعدی پرسپولیس خواهد بود.

پرسپولیس بالاخره بعد از مدت ها تلاش توانست یورگن لوکادیا را به خدمت بگیرد و این مهاجم کارنامه دار هلندی را با عقد قراردادی یکساله جذب کند. با وجود جذب دیاباته، یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس خواست هرطور شده یک مهاجم دیگر هم جذب کنند تا ضعف این تیم در خط حمله برطرف شود.

شیخ دیاباته مهاجم بلند قامت و سابق استقلال که در  فصل قبل  در فوتبال قطر حضور داشت، در زمان حضور استراماچونی به فوتبال ایران آمد و عملکرد بسیار خوبی هم از خودش به نمایش گذاشت. شیخ که در لیگ نوزدهم آقای گل فوتبال ایران شد، محبوبیت زیادی بین استقلالی ها دارد و هواداران استقلال علاقه بسیاری به مهاجم سابقشان دارند.

دیاباته چندی قبل  از الغرافه جدا شد و در حال حاضر بازیکن آزاد است. دیاباته یکماه قبل  به پرسپولیس معرفی شد ولی مذاکره ای بین طرفین انجام نگرفت، چون گل محمدی مخالف جذب این بازیکن بود. موضوع اصلی به مصدومیت های زیاد این بازیکن بازمی گردد که در استقلال هم شاهد آن بودیم. موضوع دوم این است که از نظر سرمربی پرسپولیس دیاباته با وجود شم گلزنی بالا، در پرس کردن توانایی لازم را ندارد و شاید مدل بازی او به سبک پرسپولیس نخورد.

 

یحیی چطور راضی به جذب این ستاره شد؟/ زمان رونمایی از مهاجم خارجی سرشناس پرسپولیس مشخص شد

سرمربی پرسپولیس طی روزهای اخیر نام چند بازیکن را به مدیران پرسپولیس داد تا از بین آن ها یک نفر جذب شود. با این حال قیمت بالای این نفرات و داشتن قرارداد با تیم های باشگاهی شان باعث شد تا یحیی به نوعی از جذب این نفرات ناامید شود و در نهایت به دلیل فرصت کم و نیاز پرسپولیس به جذب فوری مهاجم، راضی شد تا دیاباته پرسپولیسی شود.

مذاکرات با شیخ چند روزی است که شروع شده و دو طرف مشکلی برای عقد قرارداد ندارند. دیاباته که با قراردادی ۳۰۰ هزار دلاری قرار است پرسپولیسی شود، خواستار گرفتن مبلغی به عنوان پیش قرارداد شد و احتمالا باشگاه پرسپولیس با این شرط شیخ موافقت خواهد کرد. اگر اتفاقی رخ ندهد بعد از بازی مقابل فولاد دیاباته راهی ایران خواهد شد تا ضمن امضای قرارداد با پرسپولیس ، به جدیدترین یاغی فوتبال ایران تبدیل شود.

 
منبع: خبرورزشی

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها