کد خبر : 79220

تعیین تکلیف یارانه شهریور | یارانه نقدی آنهایی که اعتراض دارند چه می شود؟

تعیین تکلیف یارانه شهریور | یارانه نقدی آنهایی که اعتراض دارند چه می شود؟

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: تا زمانی که ابلاغ رسمی صورت نگرفته باشد یارانه ها به صورت نقدی پرداخت می‌شود و هنوز هم ابلاغی صورت نگرفته بنابراین فعلا گفته می‌شود ماه بعد هم پرداخت به صورت نقدی خواهد بود.

امشب مرحله ۱۳۸یارانه‌های نقدی نیز پرداخت خواهد شد؛ براین اساس دهک‌های یک تا سه نفری ۴۰۰هزار تومان و دهک‌های چهار تا ۹نیز نفری ۳۰۰هزار تومان یارانه می‌گیرند؛ دهک دهمی‌ها نیز مشمول یارانه نخواهند شد؛ اما هنوز تکلیف یارانه برخی نامشخص بود؛ مثلا یارانه معترضین؛ برای پاسخ به ابهامات یارانه‌ای اقتصاد آنلاین به گفت‌وگو با طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها پرداخته است.

طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها در پاسخ به این سوال که یارانه بعدی نقدی است یا کالایی گفت: تا زمانی که ابلاغ رسمی صورت نگرفته باشد یارانه ها به صورت نقدی پرداخت می‌شود و هنوز هم ابلاغی صورت نگرفته بنابراین فعلا گفته می‌شود ماه بعد هم پرداخت به صورت نقدی خواهد بود.

وی در مورد یارانه معترضین توضیح داد: در مرحله ۱۳۷ پرداخت یارانه‌ها معترضینی که توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی بعد از بازبینی‌ها دهک ۱ تا ۹ شناخته شده‌اند معوقات اردیبهشت و خرداد ماه آن‌ها واریز شده و امشب قابل برداشت است و معترضین مرحله ۱۳۸که این ماه شناخته می‌شوند بعد از بازبینی و چنانچه دهک ۱ تا ۹ شناخته شوند معوقات سه ماه آن‌ها همراه با شهریور واریز میشود.

حسینی در مورد سامانه جدیدی که قرار بود در مرداد ماه برای اعتراض معترضین رونمایی شود، اظهار داشت: این سامانه زیر نظر وزارت کار و رفاه اجتماعی است و هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست و باید از وزارت کار و رفاه اجتماعی سوال شود./اقتصادآنلاین

ارسال نظر

دیگر رسانه ها