کد خبر : 79055

عاشقانه جدید ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصویری عاشقانه در اینستاگرام خود منتشر کرده که حالا سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

همسر مهدی قائدی که طی روزهای گذشته با منتشر کردن عکس های عاشقانه از خودش و همسرش سوژه داغ کاربران و رسانه ها بود، حالا هم این روند را ادامه داده است.

آن ها در این رابطه تصویری مشترک و عاشقانه در آینه آسانسور به ثبت رسانده اند.

ستاره معصومی با انتشار این عکس نوشته است: من دوستت دارم دلبر. در آن سو مهدی قائدی هم خطاب به او نوشته است عشق جان.

 

عاشقانه جدید مهدی قائدی و همسرش سوژه کاربران شد

این تصویر و متن های عاشقانه حالا مورد توجه کاربران قرار گرفته و باعث شده تا آن ها به تحسین مهدی قائدی و همسرش بپردازند.

اما گروهی دیگر برخلاف این جریان به انتقاد از این دو نفر پرداخته اند.

پرونده مهدی قائدی با رای فیفا مختومه شد

با رای فیفا پرونده ادعای باشگاه ایرانجوان بوشهر در جریان انتقال مهدی قایدی به تیم اماراتی، مختومه شد.

به گزارش خبر ورزشی، با اعلام عطاالله وزیری نماینده تام الاختیار هیات مدیره موسسه ایران جوان در خصوص پرونده‌های بین المللی این موسسه، فدراسیون جهانی فوتبال در پرونده مهدی قائدی به نفع این باشگاه جنوبی رای داد.

بر اساس ادعای (claim) باشگاه ایران جوان بوشهر در خصوص مکانیزم مشارکت مهدی قائدی جهت در انتقال این بازیکن از استقلال تهران به شباب الاهلی امارات، فیفا رای به ادعای مطروحه از سوی باشگاه ایران جوان بوشهر داد که بر حسب آن، باشگاه اماراتی محکوم به پرداخت ۱۲ هزار دلار گردید.

مبلغ مذکور ماه‌ها قبل توسط باشگاه اماراتی تسویه شده و پرونده مکانیزم مشارکت مهدی قایدی به نفع باشگاه ایران جوان بوشهر مختومه گردید.

گفتنی است، باشگاه بوشهری در ماجرای انتقال مهدی طارمی به پورتو نیز برنده شده بود که تعلل در پرداخت حق مکانیز مشارکت، باعث بسته شدن پنجره این باشگاه پرتغالی توسط فیفا شد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها