کد خبر : 79030

هرازگاهی این شایعه هم در رسانه‌های داخلی مطرح می‌شود که مدیران استقلال درحال بازگرداندن قایدی هستند.

به گزارش خبرورزشی، مهدی قایدی از جمله بازیکنانی است که آینده‌ای درخشان برایش متصور بودند اما به هر دلیلی جدایی‌اش از فوتبال ایران و حضور در لیگ‌های خارجی برایش خوش‌یمن نبود و در امارات به یک نیمکت‌نشین تبدیل شد و نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب شباب الاهلی پیدا کند.

درحالی که شایعات درباره احتمال جدایی‌اش از این تیم اماراتی از مدت‌ها قبل مطرح بود برای فصل جدید از لیست تیمش در اردوی پیش‌فصل قرار نگرفت و اخیرا هم عمر خریبین مهاجم مطرح سوری به شباب الاهلی پیوست تا کار جدایی قایدی را تمام شده بدانیم.

فرهاد مجیدی که در لیگ امارات سرمربی الاتحاد کلباست مشتری پروپاقرص قایدی به‌شمار می‌رود و همچنان امیدوار است به‌طور قرضی یا دائمی شاگرد سابقش را دوباره در کنار خود داشته باشد. با این حال هرازگاهی این شایعه هم در رسانه‌های داخلی مطرح می‌شود که مدیران استقلال درحال بازگرداندن قایدی هستند و این درحالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد که رقم بالای جذب این بازیکن (چه به صورت دائمی و چه قرضی) باعث شده که آبی‌ها قید او را بزنند و دنبال گزینه‌های دیگری باشند.

با این حال فرهاد مجیدی همچنان امیدوار است که برای فصل جدید این بازیکن را در اختیار داشته باشد و احتمال اینکه قایدی به تیم او برود بیشتر از بازگشتش به استقلال قلمداد می‌شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها