کد خبر : 78966

سرمربی سابق تیم امید پرسپولیس با گلایه از شرایط حاکم بر آکادمی‌ها و عدم توجه باشگاه‌ها به تیم‌های پایه گفت: قرارداد تدارکات تیم بزرگسالان پرسپولیس سه برابر من بود.

به گزارش مهر، اسماعیل حلالی با توجه به مشکلاتی که پرسپولیس برای پیدا کردن یک مهاجم با آن دست و پنجه نرم می‌کند، گفت: مدیریت باشگاه نباید به هر خواسته‌ای تن بدهد. ما بازیکن نساختیم، امکانات نداشتیم و سرمایه‌ای نگذاشتیم.

وی که با «رادیو تهران» گفتگو می‌کرد، ادامه داد: مهاجمانی که اسمشان می‌آید یک سال بازی کردند و شاید دو گل هم نزدند. می‌توانستیم بهتر بسازیم ولی هیچ باشگاهی ۱۰ میلیارد روی تیم‌های پایه نیاورد تا ببینند می‌شود بازیکن ساخت.

سرمربی سابق تیم فوتبال امید پرسپولیس تصریح کرد: چون نساختیم باید به خواسته ای جنت‌ها تن بدهیم و جیب آنها را پر کنیم؛ ما خودمان ترتیب اثر ندادیم. ناراحتم برای پرسپولیس که دنبال مهاجم است.

حلالی همچنین خاطرنشان کرد: من به اینها طرح سه ساله می‌دهم و تا آخر عمرشان اینها را بیمه می‌کنم به شرطی که طرح من دانه به دانه انجام بشود. وقتی قرارداد من سرمربی امید یک سوم قرارداد تدارکات تیم بزرگسالان است چه توقعی دارید؟ تدارکات بزرگسالان سه برابر و ماساژور تیم بزرگسالان دو برابر من حقوق می‌گرفتند. قرارداد من زیر ۱۰۰ میلیون تومان بود؛ یعنی ماهی ۱۰ میلیون هم نمی‌شود و پول بنزین من هم در نمی‌آید. چطور ۱۲ ساعت وقت بگذارم و سالم کار کنم؟

وی گفت: من آدم قانعی هستم و مثل اینها شعار نمی‌دهم. حتی هزینه بازیکنی که پایش را جراحی کرد از جیبم داده‌ام. الان هیچکس سراغم نیامد. درد من درد پرسپولیس بود. امیدوارم فردی بیاید همانطور که تیم بزرگسالان برایش مهم است، آکادمی و امیدها هم برایش اهمیت داشته باشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها