کد خبر : 78556

این استوری جانشین اسکوچیچ را لو داد + عکس

این استوری جانشین اسکوچیچ را لو داد + عکس

دختر سرمربی سابق منچستریونایتد یک استوری خبرساز در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش خبرورزشی، خبر برکناری دراگان اسکوچیچ از تیم ملی فوتبال ایران در فاصله چند ماه تا جام جهانی قطر بازتاب زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشته است. این مربی کروات روز گذشته با تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال برکنار شده است و فدراسیون گزینه‌هایی را برای جانشینی این مربی درنظر گرفته است و طبق گزارش یک نشریه فرانسوی یکی از این گزینه‌ها «اوله گونار سولشائر» ستاره و سرمربی سابق منچستریونایتد است.

سایت فرانسوی «فوت مرکاتو» در خبری اختصاصی از «اوله گونار سولشائر» به عنوان اولویت فدراسیون ایران برای نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نام برد. این سایت در «به روز رسانی» آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال دنیا نوشت: «ایران اوله گونار سولشائر را در نظر گرفت. سولشائر که از پایان ماجراجویی خود با منچستریونایتد در نوامبر ۲۰۲۱ بیکار شده است، هنوز پس از هشت ماه باشگاهی را پیدا نکرده است.»

در ادامه این خبر با اشاره به علاقه ایران به کار با این مربی، تاکید شده است که سولشائر تمایلی برای کار در تیم ملی ندارد: «طبق اطلاعات ما، مهاجم سابق منچستریونایتد در اولویت فدراسیون فوتبال ایران بود اما سولشائر که در ایران بسیار پرطرفدار است، اولویت‌های کوتاه مدت دیگری دارد و جایگزین دراگان اسکوچیچ که استعفا داد، نخواهد شد.»

اما از طرف دیگر دختر سرمربی سابق منچستریونایتد استوری عجیبی را در صفحه اینستاگرام شخصی‌اش منتشر کرد که ظاهرا از یک بمب نقل و انتقالاتی خبر می‌دهد و از پرچم ایران نیز استفاده کرده است.

عکس | استوری دختر ستاره سابق منچستریونایتد با قلب و پرچم ایران / جانشین اسکوچیچ لو رفت!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها