کد خبر : 78047

مهاجم سابق استقلال تمایلی برای حضور دوباره در این تیم ندارد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در بازار نقل و انتقالات تابستانی فعالیت بزرگی نداشته و هواداران این تیم خواستار جذب بازیکنان باارزش هستند.

پیش از اینکه ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید معرفی شود، استقلال موفق شد توافق با سجاد شهباززاده را اعلام کند. او در واقع به جای رودی ژستد که تیم را با فرا رسیدن پایان فصل ترک کرده بود، جذب شد.

خرید تنها یک بازیکن در مقایسه با سایر تیم‌های لیگ برتری که خواستار کسب عنوان قهرمانی در فصل پیش رو هستند، درخواست هواداران برای جذب بازیکنان بزرگ و لژیونر را افزایش داده است.

یکی از بازیکنانی که طی روزهای اخیر نامش حوالی لیست خرید آبی ها مطرح شده مهدی قایدی است. مهاجم جوان که سابقه برتن کردن پیراهن تیم ملی را هم دارد مهاجمی است که هواداران برای بازگشت او اشتیاق بالایی دارند.

برخلاف انتظارات اما او تمایلی برای بازگشت به لیگ برتر ایران ندارد. قایدی تابستان گذشته با قراردادی پنج ساله راهی تیم شباب الاهلی امارات شده بود و به غیر از اینکه باشگاه اجازه جدایی او را صادر نمی‌کند، این بازیکن هم تمایلی برای آبی پوش شدن در این مقطع ندارد.

گفته می‌شود تلاش باشگاه استقلال برای تقویت فاز هجومی مذاکره با مهاجمان خارجی است و قرار است در این پست آنها یک مهاجم باکیفیت جذب کنند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها