کد خبر : 78044

حرف های عضو هیئت مدیره استقلال واکنش تند هواداران پرسپولیس را در بر داشت.

به گارش خبرورزشی، محمد مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال و بازیکن سابق این تیم در یک برنامه تلویزیونی حرف های عجیبی را مطرح کرد. وی درباره اینکه آیا جذب سعید صادقی بازیکن گل‌گهر منتفی شده است، اظهار داشت: سعی می‌کنیم بازیکنان باکیفیت را به خدمت بگیریم و نقاط ضعف تیم را با بازیکنان ایرانی پوشش دهیم. ما تیم استقلالیم و تیم ملی نیستیم که برای سهمیه حضور در جام جهانی قول بدهیم.

مومنی در پاسخ به این سؤال که تیم‌های دیگر چنین قولی می‌دهند، تاکید کرد: حتما این قول را داده‌اند.

همین صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال ، جنجال تازه ای به پا کرد و خیلی ها نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

 

ابتدا فدراسیون فوتبال در دفاع از سرمربی تیم ملی و تصمیماتش طی بیانیه ای از مومنی خواست تا مدارک و مستنداتش را در این خصوص به کمیته اخلاق ارائه کند و بعد از آن هم نوبت به هواداران پرسپولیس رسید تا علیه مومنی موضع بگیرند.

هواداران پرسپولیس با حمله به صفحه این عضو هیئت مدیره استقلال و در واکنش به حرف های او در خصوص وعده ملی پوش شدن پرسپولیس به سعید صادقی ، معتقد بودند، اگر سرمربی پرسپولیس و یا مدیران باشگاه قدرتی داشتند که در انتخاب اسکوچیچ نقش داشته باشند،کاری می کردند تا ستاره ای مثل ترابی در تیم ملی بازی کند و نیمکت نشین نباشد.

عده دیگری از هواداران پرسپولیس هم این صحبت های مومنی را به دلیل ناکامی استقلال در جذب سعید صادقی و تحت فشار بودن مدیران استقلال به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس در نقل و انتقالات ، می دانستند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها