کد خبر : 78020

ساپینتو برای زندگی در تهران شرط گذاشت

ساپینتو برای زندگی در تهران شرط گذاشت

یکی از شروط سرمربی پرتغالی استقلال برای حضور در تیم قهرمان فصل گذشته حضور خانواده‌اش در تهران بود.

به گزارش خبرورزشی، پس از جلب موافقت سرمربی پرتغالی استقلال برای همکاری با این باشگاه او درباره حضور خانواده‌اش در تهران سئوال کرد، موضوعی که بلافاصله از سوی مصطفی آجرلو مورد موافقت قرار گرفته و این اطمینان را به ساپینتو داد که هر زمان تمایل داشت می‌تواند خانواده‌اش را به تهران آورده و در منزل شخصی خودش که باشگاه برای ریکاردو در نظر خواهد گرفت ساکن شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به سوابق حضور سرمربیان خارجی قبلی در تهران مانند وینفرد شفر یا آندره آ استراماچونی که اتفاقاً مربی ایتالیایی همراه با همسر و فرزندانش در تهران زندگی می‌کرد و به شهرهای مختلفی مثل کیش و شیراز نیز سفر کرد به ریکاردو این اطمینان را داده‌اند که از هر نظر آمادگی پذیرایی از خانواده این مربی پرتغالی در تهران را دارند.

قرار است ریکاردو در روزهای آینده خانواده‌اش را به تهران بیاورد. یکی از مدیران باشگاه استقلال در این باره به خبر ورزشی گفت: «با توجه به زمان کمی که برای شروع تمرینات در اختیار داریم شاید هماهنگی‌ها به صورتی انجام شود که خانواده سرمربی استقلال خودشان عازم تهران شوند».

آنچه مشخص است اینکه در روزها یا هفته‌های آتی خانواده ساپینتو در تهران حضور یافته و در یکی از محلات شمال شهر ساکن می‌شوند. قرار است باشگاه چند واحد مسکونی را برای آنها در نظر بگیرد و سپس ریکاردو به سلیقه همسرش یکی را برای سکونت انتخاب کند. ساپینتو دو فرزند دختر دارد که مشغول تحصیل هستند و بعید است در ماه‌های تحصیلی در ایران کنار پدرشان باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها