کد خبر : 77940

علی چینی دیگر کیست؟

علی چینی دیگر کیست؟

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با این یارگیری که در فصل نقل و انتقالات انجام داده و با پشتوانه مالی که دارد قطعاً فصل آینده شانس اول قهرمانی خواهد بود، البته اگر کمک‌های آنچنانی به استقلالی‌ها نشود.

به گزارش خبرورزشی، وحید قلیچ دروازه‌بان اسبق پرسپولیس درباره نقل و انتقالات پرسپولیس در این روزها و صحبتهای یکی از پیشکسوتان استقلال درباره یارگیری‌های اخیر این تیم اظهاراتی را مطرح کرد.

از نقل و انتقالات پرسپولیس خبر دارید؟

تا اینجا هم کادر فنی و هم کادر مدیریتی خوب عمل کرده‌اند. پرسپولیس فصل گذشته در چند پست مشکل داشت که مهمترین آنها دروازه بود که با رفتن حامد لک و جدایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس این وضعیت به طور کامل و ریشه ای درست شد. فقط امیدوارم مربی دروازه‌بان‌هایی که می آورند کسی باشد که این کاره باشد. حیف است بیرانوند را زیر دست کسی بگذارند که خود بیرانوند می تواند مربی اش باشد.

منظورتان چه کسی است؟

میگویند حرف را که بزنی صاحبش خودش آن را برمیدارد. آنهایی که در حال تلاش هستند تا خودشان را وارد کادر فنی پرسپولیس کنند متوجه منظورم می شوند! فقط این را بدانید که خط قرمز من دروازه پرسپولیس است و اگر کم و کسری در این زمینه ببینم حتماً درباره‌اش حرف میزنم و با کسی هم رودربایستی ندارم.

درباره سایر خریدهای پرسپولیس چه صحبتی دارید؟

در پست دفاع شرایط خوب شد. متاسفانه این خط در فصل قبل آسیب پذیر بود. اگر دروازه و دفاع پرسپولیس فصل قبل درست بود حتی در نبود فوروارد تمام کننده هم می‌توانستیم قهرمان شویم. همانطور که آخر سر هم نایب قهرمان شدیم. اگر در نقل و انتقالات زمستانی یا تابستان پارسال درست یارگیری می کردیم الان ششمین قهرمانی پشت سرهم را هم گرفته بودیم ولی مهم نیست.

آقای صادقی! پرسپولیس کارتون فوتبالیست ها نیست/ علی چینی دیگه کیه؟/ پرسپولیسی ها یک فصل استراحت کردند تا دل استقلالی ها خوش باشد

به نظر شما پرسپولیس با این شرایط دوباره قهرمان می شود؟

چرا نشود!؟ وقتی پول در باشگاه باشد هر اتفاقی می افتد. البته یارگیری هم مهم است ولی همین که پول در باشگاه به اندازه کافی هست، دست همه را باز میگذارد تا خوب یارگیری کنند و نفرات موردنظرشان را بگیرند. البته اگر امدادهای غیبی به داد استقلال نرسد.

به نظر شما پرسپولیس نسبت به سایر رقبا عملکرده خوبی در نقل و انتقالات داشته است؟

قطعاً داشته و بقیه فعلاً در حال چرخیدن دور خودشان هستند. ولی پرسپولیس مشخص بود که از قبل از رسیدن به پایان مسابقات استارتش را زده است.

برخی از پیشکسوتان پرسپولیس با اشاره به همین موضوع، این تیم را در نقل و انتقالات از رقبا به ویژه استقلال یک بر صفر جلو دانستند. اما برخی پیشکسوتان استقلال معتقدند آن تیم باز هم قهرمان می‌شود؟

آرزو بر جوانان عیب نیست. حالا ما یک فصل خواستیم استراحت کنیم و قهرمان نشویم تا دل استقلالی‌ها هم خوش باشد. خودم هم رفتم و در جشن قهرمانی شان شرکت کردم که ثابت کنم اخلاق پهلوانی یعنی همین! ولی این فصل پرسپولیس دوباره قهرمان می‌شود تا جام به خانه اصلی اش برگردد.

علی چینی کری خوانده و وعده دربی را داده است؟

چینی نمی شناسم. کی هست؟ البته اصلا مهم نیست! این بنده خدا که اصلاً سابقه خاصی در استقلال ندارد دلش خوش است که با این حرف‌ها مردم فراموش نکنند. ولی شک نداشته باشید که امسال رفت و برگشت دربی متعلق به پرسپولیس است.

آقای صادقی! پرسپولیس کارتون فوتبالیست ها نیست/ علی چینی دیگه کیه؟/ پرسپولیسی ها یک فصل استراحت کردند تا دل استقلالی ها خوش باشد

درباره سعید صادقی بازیکنی که گفته می‌شود قیمت عجیب و غریبی به پرسپولیس و استقلال پیشنهاد کرده صحبت نمیکنید؟

خیلی دلش بخواهد که به پرسپولیس بیاید! پرسپولیس جای بازیکنان بزرگ است. بازیکنی که نه تجربه ملی دارد، نه سابقه ای در فوتبال مان داشته، اگر بخواهد برای پرسپولیس کلاس بگذارد، همان بهتر که نیاید. تا جایی که میدانم این بازیکن تا سه چهار سال پیش اصلاً فوتبال بازی نمی کرد و تازه فوتبالیست شده! اگر ادعایی دارد پس بازیکنانی که از ۱۶، ۱۷ سالگی در لیگ برتر فوتبال بازی می کنند چه باید بگویند؟ آنهایی که از سن ۱۹ سالگی در تیم ملی بوده اند چه باید بگویند؟ با ۲۸ سال سن نباید از این حرفها زد! این عدد و رقم‌هایی که برای او گفته می شود به درد برنامه بچه‌ها و کارتون فوتبالیست‌ها خوب است. اینجا پرسپولیس است تیم قهرمانان، تیم سلاطین.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها